Heming hunting
dnes je nedeľa,  21. júl 2024,  meniny má Daniel,  spln: 21. júl 2024,  dnes východ slnka: 05:13,  dnes západ slnka: 20:32
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Najteplejšia gumená obuv TETRAO nízka 39/40 - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Najteplejšia gumená obuv TETRAO nízka  39/40
novinka
počet:                  cena: 49,90 €
Záručná doba: 2 roky

Popis

  • Vyberateľná vložka z prírodnej ovčej vlny
  • Podošva z termo kaučuku
  • Nohy stále v teple a pohodlí
  • Kúpou podporíte ohrozený druh Hlucháňa hôrneho
  • Kvalitné a pevné materiály
  • Produkt vyrábaný so srdcom a dobrou myšlienkou

Veľmi obľúbený model poľovníckej gumenej obuvy s vyberateľnou vložkou z prírodnej ovčej vlny. Budete tak mať svoje nohy uložené komfortne v teple a to za každého počasia. Vnútorná vložka je vyrobená z prírodnej ovčej vlny, odporúča sa preto po každej vychádzke vložku vybrať a vysušiť. Vlna má schopnosť nasať pot z chodidiel a ak nie je vložka dôkladne vysušená, tak namiesto toho, aby chodidlo držala v teple, nastáva opačný efekt, t.j. v čižme je chlad. Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

Upravené veľkosti číslovania

Keďže je v čižmách vyberateľná vložka, tak je zmenená veľkosť číslovania nasledovne:

Veľkosť čižmy Skutočná veľkosť chodidla
39/40 5-6
41/42 7 - 8
43/44 9 - 10
45/46 10,5 - 11
47 11,5 - 12
48 12,5 - 13

Vnútorná vložka je vyrobená z prírodnej ovčej vlny, odporúča sa preto po každej vychádzke vložku vybrať a vysušiť. Vlna má schopnosť nasať pot z chodidiel a ak nie je vložka dôkladne vysušená, tak namiesto toho, aby chodidlo držala v teple, nastáva opačný efekt, t.j. v čižme je chlad.

Špecifikácia:

Výška topánky: 28 cm
Materiál: Vložka z ovčej vlny

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM