Heming hunting
dnes je pondelok,  4. marec 2024,  meniny má Kazimír,  spln: 24. február 2024,  dnes východ slnka: 06:23,  dnes západ slnka: 17:32
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Poľovnícky batoh TETRAO Green Air 25 litrov - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Poľovnícky batoh TETRAO Green Air 25 litrov
novinka
počet:                  cena: 114,90 €
Záručná doba: 2 roky

Popis

100% ručná výroba
Vyrobené na Slovensku
Kúpou podporíte ohrozený druh Hlucháňa hôrneho 
Kvalitné a pevné materiály 
Produkt vyrábaný so srdcom a dobrou myšlienkou 

Robustný poľovnícky batoh,
ktorý  ma vpredu jedno menšie vrecko a jedno veľké vrecko. Predné vrecko je doplnené logom značky TETRAO. Batoh má objem 25 litrov čo tvorí dostatok miesta na všetky poľovnícke doplnky alebo turistické vybavenie. Batoh je vyrobený z pevnej látky odolnej voči pretrhnutiu. V spodnej časti batohu sa nachádza vrecko, kde je ukrytý držiak na pušku. Vašu pušku môžete pomocou neho jednoducho pripevniť na batoh. Zadná časť batohu je vybavená a prispôsobená lepšej cirkulácií vzduchu medzi batohom a vašim chrbtom. Traky sú tiež prispôsobené tak, aby bola hmotnosť batohu čo najlepšie rozložená na ramenách. Skvelý batoh pre každého poľovníka vyrobený so srdcom a pre dobrú myšlienku.

Špecifikácia:

Rozmery: 33 x 35 cm
Materiál: Hydrofóbny vysoko oderuodolný PES

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

 

kategória: TETRAO

reklama

Poľovníctvo TEREM