Heming hunting
dnes je pondelok,  24. jún 2024,  meniny má Ján,  spln: 22. jún 2024,  dnes východ slnka: 04:50,  dnes západ slnka: 20:47
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Akku píla na kosti RS3 PRO - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Akku píla na kosti RS3 PRO
novinka
počet:                  cena: 279,90 €
Záručná doba: 2 roky

Popis

  • Porcovanie dlhých a hrubých kostí
  • Čistý a hladký rez, ktorý neporuší vákuové balenie
  • Hermetický uzavreté telo
  • Jednoduchý ergonomický tvar

Porcovať jednoducho - rebrové oblúky budú oddelené ako od mäsiara. Tenký rotujúci pílový kotúč oddelí rebrá čisto bez kostných úlomkov. Prístroj zodpovedá najprísnejším európskym nariadeniam o nakladaní s potravinami. Dodávané vrátane 10,8 V akumulátora a nabíjačky na 230V. Akumulátorová píla na rezanie kosti a na porcovanie dlhých kostí v profesionálnej oblasti. Píla " RS3 Pro " je ďalším vývojom osvedčeného predchodcu "RS3", hlavne na použitie pri profesionálnom spracovaní mäsa. Riadiaci spínač je vodotesný, tesnenie hlavice prevodovky zosilnené, zásuvka na nabíjanie batérie je uzatvorená, celé zariadenie je hermeticky utesnené a odolné proti striekajúcej vode.

Spracovaný kus je absolútne čistý, nemá ostré hrany. Pri rozdelení kostí sa vytvoria piliny, ktoré sa dajú ľahko odstrániť. Hladké brúsené hrany zaručujú, že mrazničky a vákuové vrecká nie sú poškodené a udržuje sa vysoká kvalita tovaru. Dokonca aj rezanie silných kostí hovädzieho dobytka nie je problém. Vďaka ergonomicky tvarovaným rukovätiam sa "RS3 Pro" hodí veľmi dobre na všetky rezy. Hmotnosť pílky je 1400 gramov nevedie k únave ani počas dlhšej práce. Profesionálne spracovanie voľne žijúcich zvierat a domácich zvierat musí byť v súlade s príslušnými politikami a zákonmi na zabezpečenie kvality a ochrany spotrebiteľa. Kovová píla "RS3 Pro" je špeciálne navrhnutá pre použitie v potravinárskom priemysle. Používané mazivá spĺňajú najprísnejšiu smernicu EÚ pre používanie potravín. Preto sú splnené veterinárne požiadavky. Po použití sa pílka ľahko čisti. Jediné, čo musíte urobiť, je odstrániť kryt prevodovej hlavy pomocou priloženého skrutkovača - všetky súčasti je možné vyčistiť a pripraviť na ďalšie použitie.

Obsah balenia:

  • Akumulátorová kotúčová píla "RS3 Pro" s nabíjačkou (230 V)
  • Krížový skrutkovač
  • Návod na obsluhu
  • Skúška maziva schválená v potravinárskom priemysle

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM