podnalov.sk
dnes je štvrtok,  30. jún 2022,  meniny má Melánia,  spln: ,  dnes východ slnka: 03:53,  dnes západ slnka: 19:47
elektronická kniha revíru

Prekvapenie.... - príbeh

autor: on fito99881
pridané: 20.5.2010 0:00
.....Včera som iiel do prirody so starkym prilime na malu horsku lúčku bolo asi 7:30 a v tom čase si starky fotil hmyz aj ja som sledoval strakoše.
Neskor som tiež sledoval strnádky a kedď som sa obzrel tak som zbadal ako za starkym prechádza krásna líška kým som vytiahol foťák atak som ju len videl ako už vošla do husteho lesa.Nechcelo sa mi veriť.Bol som velmi prekvapený lebo sa nám to už raz stalo aj zo srncom.Nepoučili sme sa ale nevadi.Už sa nam to dúfam nestane.


KONIEC
počet zobrazení: 1 476
počet hlasov: 7
kategória: iné
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

off stopar , 12.3.2011 o 22:42

Ej veru sa stane a to ešte monohokrát!!! Fotíš ozaj dobre, o tom si nás už mnohými svojimi zábermi presvedčil. Iste k tomu prispieva aj zvládnutie fototechniky. Ale k dobrej fotke treba i názov, popis a niekedy i ďalšie propriety zvládnuť a to býva kameňom úrazu inak dobrých fotografov. Jednoducho povedané, ešte to dobre všetko nezvládajú. Preto je treba zdokonalovať i túto stránku. Treba študovať literatúru o problematike a nebáť sa porovnávať napísané so svojimi skúsenosťami a diskutovať na téma. Doporučujem Ti prečítať si napr. článok Besnota, kde na Tvoju fotku sa odvolávam. Naučiť sa treba i pýtať sa i pokritizovať. Zasmiať sa i zaplakať, poľutovať - ale hlavne sa poučiť. Len dobre pripraveným i šťastie praje. Napíš i tu po pol roku, ako si pokročil a daj tu pár svojich fotogafií ako fakta... Dúfam, že to posledné slovo KONIEC neznamená, že si to písanie predčasne zabalil! To by bola veľmi veľká chyba nádejného TOP člena. Tvoj starký je dobrý učiteľ, daj mu prvému prečítať čo napíšeš, iste poradí ako ďalej.

off Martin75 , 19.9.2010 o 21:50

fito kurňa radšej foť, tvoje fotky sa mi velmi pačia, ale pisanie ti velmi nejde :o)

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
najpolovnik