dnes je sobota,  6. jún 2026,  meniny má Norbert,  spln: 31. máj 2026,  dnes východ slnka: 04:50,  dnes západ slnka: 20:39
termovizia nocpix
×
×
Kniha návštev revíru - online manažér revíru

Ako sa buk podomnou roztriasol - príbeh

Zobrazení: 1 302

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

Bolo to v septembri ked sme sa vibrali na kukuricu na diviačka.Rozdelili sme sa a ja som s otcom isiel na posed ktory bol postaveny na buku.už bola tma ked diviaky začali lámať kukuricu.Chvíľu po tom padla rana,už sme si misleli že leží.Počkali sme 10 min čo sa bude diať.Zbadal som ako k nám niečo ide lebo sa kukurica hýbala smerom k posedu.A vtom viskočil diviak s kukurice pod posed a ja som dostal tzv. poľovnícku horúčku.Oco už bol pripraveny strieľať ale nemohol lebo som sa nemohol ani pohnuť a tak diviak pošiel preč.Zišli sme s posedu,a išli sme na vopred dohodnute miesto.Tam sme sa dozvedeli že kamarat strelil jazveca.Bol to jeho prvý.Na túto poľovačku si vždý s radosťou spomeniem ako sa buk podomnou roztriasol.

Užívaním portálu LovuZdar.sk užívateľ prehlasuje, že sa oboznámil s autorskými právami, podmienkami používania a všeobecnými pravidlami tohto portálu, plne rozumie ich obsahu, súhlasí s nimi, bude sa nimi riadiť a na znak súhlasu s ich obsahom sa zaväzuje ich dodržiavať pri užívaní portálu www.lovuzdar.sk a využívaní jeho služieb.

Admin nezodpovedá za obsah pridaný návštevníkmi LovuZdar.sk.

Admin si vyhradzuje právo vymazať akýkoľvek obsah pridaný návštevníkmi portálu, ak tak uzná za vhodné.

×