dnes je štvrtok,  9. apríl 2026,  meniny má Milena,  spln: 2. apríl 2026,  dnes východ slnka: 06:10,  dnes západ slnka: 19:25
termovizia nocpix
×
×
ODIMON

Keď viem čo jem II.

Ondrik Pridané: 3.8.2020 Kategória: Iné

Nič nie je zdravšie ako produkty čistej prírody. Srnec ulovený presnou ranou. Nestresované zviera = zdravé a chutné mäso. Srnčia pečeň je pre svoju bylinkovú arómu špecifická, u mňa však patrí k najobľúbenejším jedlám. A keď je pripravena niekde horách na chate, tak ako v tomto prípade, chutí o to lepšie. Lovu zdar a dobrú chuť.

Informácie o fotke

  • ID fotky: 364255
Hlasov: 40
Komentárov: 3
Zobrazení: 2 241

Užívaním portálu LovuZdar.sk užívateľ prehlasuje, že sa oboznámil s autorskými právami, podmienkami používania a všeobecnými pravidlami tohto portálu, plne rozumie ich obsahu, súhlasí s nimi, bude sa nimi riadiť a na znak súhlasu s ich obsahom sa zaväzuje ich dodržiavať pri užívaní portálu www.lovuzdar.sk a využívaní jeho služieb.

Admin nezodpovedá za obsah pridaný návštevníkmi LovuZdar.sk.

Admin si vyhradzuje právo vymazať akýkoľvek obsah pridaný návštevníkmi portálu, ak tak uzná za vhodné.

×