dnes je štvrtok,  19. marec 2026,  meniny má Jozef,  spln: 2. apríl 2026,  dnes východ slnka: 05:53,  dnes západ slnka: 17:54
termovizia nocpix
×
×
ODIMON

A je dole.

tibi63 Pridané: 7.10.2012 Kategória: Lesná zver v prírode

Bočný jeleň po schladení v potoku mal toho zjavne dosť.Šlapal po lúčke rovno ku mne.Srdiečko mi začalo bušiť.Ešte poď kúsok a už cvakám.Zopár cvakov a spadol ako podťatý.Začal sa válať a otierať o trávu.Chvíľku ostal v kľude ležať a potom aj na pár sekúnd položil hlavu na zem.Po chvíľke sa postavil,otriasol a odpochodoval do tieňa lesa.Radosť bola veľká.

Informácie o fotke

  • ID fotky: 180766
  • Fotené: Ruja 2012
Zobraziť EXIF
    Značka: Canon
    Model: Canon EOS 7D
    Expozičný čas: 1/400
    Clonové číslo: 63/10
    ISO: 500
    Ohnisková vzdialenosť: 600/1
Hlasov: 412
Komentárov: 27
Zobrazení: 5 990

Užívaním portálu LovuZdar.sk užívateľ prehlasuje, že sa oboznámil s autorskými právami, podmienkami používania a všeobecnými pravidlami tohto portálu, plne rozumie ich obsahu, súhlasí s nimi, bude sa nimi riadiť a na znak súhlasu s ich obsahom sa zaväzuje ich dodržiavať pri užívaní portálu www.lovuzdar.sk a využívaní jeho služieb.

Admin nezodpovedá za obsah pridaný návštevníkmi LovuZdar.sk.

Admin si vyhradzuje právo vymazať akýkoľvek obsah pridaný návštevníkmi portálu, ak tak uzná za vhodné.

×