Heming hunting
dnes je sobota,  27. apríl 2024,  meniny má Jaroslav,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:36,  dnes západ slnka: 18:51
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

prasiatka bez prasnice v maji! - diskusia

autor: off doncaster
pridané: 23.5.2009 13:59
Vcera, t.j. 22.05.2009 sme videl v nasom reviry 9malych prasiatok bez prasnice...dokazu tie prasiatka prezit?
počet zobrazení: 1 512
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off rys2, 3.6.2009 o 16:10

No neviem, či by ma zobral, možno by tam len Teba primkol na nejaký čas, aby si sa polepšil.....:))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vihunt, 3.6.2009 o 15:29

škoda že nechceš Edu by ťa zobral ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rys2, 3.6.2009 o 12:55

vihunt, ale ja nechcem ísť do maštale:)))
však sme predsa kamaráti a tak skús chápať túto tému a jej príspevky aj inak. Nerob výseč a záver len z jedného príspevku....... a Maďarské poľovníctvo nespochybňujem, ako každý poľovník čítam niekoľko rokov poľovnícku literatúru..... skôr mi ide o niečo iné..... a to by mal poľovník pochopiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vihunt, 3.6.2009 o 9:53

rys2 nerob úsudky o poľovaní v Maďarsku keď o tom nič nevieš,poľovníctvo je tam na oveľa vyššej úrovni ako u nás ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off doncaster, 2.6.2009 o 7:56

Vcera (1.6.2009),som po tyzdni zase videl tie prasiatka bez prasnice.pasli sa na trave a boli blizko psenice aj mociara.vyzeraju v pohode.tak som rad... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rys2, 25.5.2009 o 15:00

Nič osobné proti tebe, len tie príspevky sa dajú pochopiť dvojzmyselne - podľa mňa. Teraz si to napravil, ďakujem.
Naviac aspoň vidíme, ako sa poľuje v Maďarsku v noci pomocou umelých svetelných zdrojov a čo to obnáša.
Nezapáram, ale nemám rád príspevky tohoto nádychu a takto napísané! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bystricka, 25.5.2009 o 14:51

ja ta chapem, ale musis uznat, ked nemas dokazy, ze to mohlo byt aj inak, ja sa pytliakov nezastavam, su vsade, a je to cim dalej horsie a su drzejsi ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off doncaster, 25.5.2009 o 14:41

rys2: citaj podrobne a ak nieco nechapes,precitaj si to este raz.ja som pisal,ze tie prasiatka som videl este s MLADOU PRASNICOU a same sme ich videli iba raz. a nepotrebujem si taketo veci vymyslat,tiez nepotrebujem byt pre vas zaujimavy.v reviry som s otcom takmer kazdy den,ktory je nasim hospodarom takze nieco som sa uz pri nom prinaucil a viem rozoznat mladu prasnicu od starej...takze nezaparaj a radsej sa vyjadri k otazke.dik ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off doncaster, 25.5.2009 o 14:37

bystricka: nevideli sme ako ju niekto zastrelil,ale susedime s madarskym revirom kde su trochu ine praktiky ako u nas a preto si myslim ze ta prasnica bola strelena v ich reviry v lese pri nejakom krmovisku.my v lese nepolujeme a tiez mame zakaz polovania na diviaky v tomto case.ale pytliaci su vsade... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rys2, 25.5.2009 o 10:00

Doncaster a nevymyslel si si to náhodou, ako to robia 20 roční ? Aby si bol niečím zaujímavý? Lebo akosi dobre vieš rozoznať a rozlišuješ mladú prasnicu od staršej pri tých prasiatkach. A inak 22. 05. si videl bez prasnice a už 24.05. píšeš, že si ich videl viackrát a ešte aj s mladou prasnicou.
Trošku zaujímavé. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bystricka, 25.5.2009 o 9:36

chlapci, vy ste videli ako ju niekto zastrelil? ak nie, tak je este dalsich par moznosti co sa jej mohlo stat..........a co sa tyka malych prasiatok, ci preziju, ja si myslim, ze nie, ak si ich teda nezobrala ina prasnica ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off doncaster, 24.5.2009 o 19:05

tie prasiatka som uz asi videl par krat a bola s nimi mlada prasnica,to vsak neospravedlnuje taku nezodpovednost polovnika! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 24.5.2009 o 17:20

je tu moznost ze ich prijme druha prasnica inak ak preziju budu pravdepodobne zakrpatene ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lanstiak, 24.5.2009 o 11:29

Tie prasiatka prežijú, ale otázka je ,že kde je prasnica? Zrejme nezodpovedný poľovník ju odfaklil namiesto lanstiaka. Tie prasiatka sa teraz budú túlať hore-dole a budú ľahkou korisťou, pretože im chýba vodcovská ruka! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM