Heming hunting
dnes je štvrtok,  2. máj 2024,  meniny má Žigmund,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:27,  dnes západ slnka: 18:58
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Mate niekto skusenost s FUJIFILM FINEPIX S8100FD - diskusia

autor: off toreto-999
pridané: 22.5.2009 23:57
...ak ano poradte ci si ho mam kupitalebo porozmislat o nieakom inom....chcem s nim fotit lesnu zver
počet zobrazení: 1 230
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off toreto-999, 22.7.2009 o 12:53

Edu ....aha no tak skusim sa s tym pobavit diki ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 21.7.2009 o 15:27

Toreto samozrejme podexponovanie a preexponovanie sa dá nastaviť . Neviem čím to je spôsobené to by som musel vidieť a prečítať si exif potom by som snaď poradil. Môže to byť zlá expozícia ,dlhý čas,vysoké iso,vyváženie bielej,tvrdé svetlo a mnoho iných faktorov ,ktoré to môžu spôsobiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off toreto-999, 21.7.2009 o 13:37

Edu...dakujem za radi ......a este ked mozem nevies nahodov preco ked fotim lesnu zver mi robi take svetle fotky to mozem neako nastavit alebo je to fotakom ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 2.7.2009 o 16:48

Ja som dlho fotil minoltou Z 3 maličký 4 mpix compactík .
Pozri sem :
odkaz /> odkaz /> odkaz /> odkaz /> odkaz /> odkaz /> Fotka je hlavne o svetle ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 2.7.2009 o 16:41

Podľa mňa je toto jeden z najlepších zoom compactov na trhu
odkaz /> Potom nastupuje už len rada G
odkaz /> to je však uplne iná cenová kategoria.
U profi fotografie existujú iba dve značky na trhu to je Canon a Nikon . Canon má však výraznú prevahu . Poznám veľa ľudí ktorí prešli s Nikona na Canon . Lebo proste Nikon nemá sklá pre fotenie prírody. Jeden z nich je i Ivan Godál tu na lovu zdar nick Godi . Takže Canon hrá roky prvé husle v digitálnych zrkadlovkách ako i comapctoch a profi triede L skiel . Takže žiadne fuji,olympusi,pentaxi,sony,panasonic atd . Kúp si Canon to je moja rada !!! Či teraz comact alebo časom zrkadlo . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off leviesrdce, 2.7.2009 o 14:47

No ako funguje ten Olymp? Si s ním spokojný? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off toreto-999, 20.6.2009 o 20:54

aha no uz som kupil olympus ......na zrkadlovku som nemal peniaze casom ked nasetrim tak mozno by som kupil zrkadlovku ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off leviesrdce, 16.6.2009 o 23:05

Vidím že máš Olympus SP. Myslím že to je skoro to isté!! Radšej rozmýšľaj nad zrkadlovkou. Myslím si že aj tá najslabšia bude lepšia ako nejaký kompakt. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM