Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

ja by som pomohol ale.. - diskusia

autor: off bigmischo
pridané: 17.5.2009 20:23
JA som vzdy chcel chodit plasit zver pred polnoh.pracami ale neviem ze kde si to mam vybavit..ja zato nic nechem len tu hynie vela zvery len koli polnohospod.pracam..za odpoved dakujem
počet zobrazení: 1 539
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off bystricka, 19.7.2009 o 18:24

edu , polovnik je v prvom rade ochranca a chovatel a z potom polovnik, tak pravi zakon, uz to potom je na kazdom z nas ako to vidime, niekomu staci chodit do prirody a ucit sa z nej / lebo to sa budeme stale/ a niekto tam chodi pre ine.......... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 16.7.2009 o 11:26

:) tj všetko bolo povedané . Poľovník nie je ochranca prírody ! Môže byť ale tiež nemusí . Príroda proste poľovníka neberie . Ja pridávam fotky prírody ale ked to neni diviak,jeleň ,poriadny paroh alebo zdochlina serie na ne verejnosť :)) Poľovník by mal byť v prvom rade chovateľ zveri . Mám však pocit ,že ani to nie je štandartné skôr naopak ): Pokial nie je poľovník finančne zainteresovaný na zazverovaní nemôže mať k nej vzťah. Snaži sa urvať kus masa a na to ja serem z vysoka . O tom poľovníctvo nie je !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off bystricka, 16.7.2009 o 10:16

ja stale nechapkam, edu, viem co to znamena / prisiel som, videl som , zvitazil som/, ale.........? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 16.7.2009 o 9:26

veni vidi vici :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bystricka, 16.7.2009 o 9:13

edu, co ten vykricnik? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bigmischo, 15.7.2009 o 19:37

_-Bystricka-_

Dakujem..:) a chcem byt velmi polovnik...a ochranca prirody..:D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bystricka, 15.7.2009 o 19:24

misko ty si nielen velky ale mas aj velke srdiecko, keby dnes viac chlapcov v tvojom veku malo taky zaujem o proirodu a zvieratka ako ty bolo by to super, ja som uz " velka" ale vzdy ked vidim ako zvierata trpia, alebo sa im ubilzujem mam slzy na krajicku.....verim, ze raz z teba vyrastie nielen dobry clovek, ale aj velky polovnik ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Miro111, 24.6.2009 o 18:45

Srny večinov maju mlade vo visokej trave a ked je srna preč čiže skoro stale tak pride traktor a všetko pokosi aj s mladimi a tie nemaju šancu ujsta lebo ked citia nebespečenstvo tak sa pritlačia k zemi večinov zahinu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 29.5.2009 o 21:48

Škoda že takto neuvažujú poľovníci. Máš uplnú pravdu vela zveri je pokosená v lucerne atď. Žial sám nič nevyriešiš ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bigmischo, 19.5.2009 o 19:04

Dakujem za odpoved ale tu nikdo taky nieje.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jaro1, 18.5.2009 o 16:46

Miško, to ponechaj na ľudí, ktorým to zo zákona priamo vyplýva. Títo ľudia totižto majú skúsenosti a oddávna robia všetko pre to, aby straty na zveri, jej narodených mláďatách boli čo najmenšie. Stratám aj napriek enormnému úsiliu sa nedá úplne zabrániť, možno ich len obmedziť. Pred kosením poľnohospodárskych kultúr sa odjakživa používali a používajú psy na vyháňanie zaľahnutej zveri, akustické a iné plašiče, ľudské vlasy a samotní ľudia – poľovníci. Toto je ale problematika na dlhšiu diskusiu.
Miško, povedal by som, že ďaleko horšia situácia je na pozemných komunikáciach, kde každoročne uhynie na následky stretu s motorovými vozidlami obrovské množstvo zveri a to nie len u nás na Slovensku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 18.5.2009 o 15:57

A čo z otcom sa nerozprávaš ??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bigmischo, 18.5.2009 o 13:58

Dakujem..som syn polovnika..pokusim sa este nieco vyzistit ale dakujem.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kurt, 18.5.2009 o 8:33

Jednoznačne u miestnych poľovníkov. Ak nejakých nepoznáš, tak to budeš mať ťažké, najmä kvôli veku. Neviem, či máte nejaký KMPP, ak áno, skús to navrhnúť vedúcemu. Ak nie a si v rodine poľovníka, ktorý je v miestnom združení, skús prehovori jeho aby ste to skúsili. Naschvál hovorím skúsili, lebo táto činnosť sa asi vo väčšine združení nevykonáva. Rozhodne nič neskúšaj na vlastnú päsť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov