Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

alkohol a zbrane - diskusia

autor: off PAJKY
pridané: 4.5.2009 11:32
môže poľovník piť ked má zbraň??? pokiaľ sa mu niekto o zbraň zaručí a postará ale musí mať zbrojný preukaz
počet zobrazení: 3 771
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off KriKa, 5.5.2009 o 14:07

Nemusi mat ani ZP, staci ak donesie potvrdenie, ze bojoval v Povstani a vie strielat! Vtedy mozu pit obaja na striedacku- jeden drzi pusku a druhy pije, potom sa vymenia.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 5

komentáre

zoradiť
off Edu, 6.8.2009 o 19:44

Hovorí sa vraj zbraň sa nebíja doma v kuchyni a tiež vybíja . Nasmerovaná má byť vždy na svokru aby pri prípadnom výstrele neprišlo k škodám :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Emka, 6.8.2009 o 11:05

Pi koľko chceš, ale najprv sa postaraj o to, aby si mal zabezpečenú zbraň. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off matusko22, 6.8.2009 o 9:52

ked sa na chate zapijeme tak radsej nepolujem lebo zavadziam sam sebe v hore... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off L0VEC, 17.6.2009 o 13:34

ked idem do lesa triezvy vidím jeden kus ak si dám tri až pät štaprle vidím ich tam vždy hrozne vela .....

tak čo mám robit poradte ??? no neni to krásne vidiet tolko zvery ?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 14.6.2009 o 11:49

Veľmi nebezpečné sú trojáky. Je tam gombíkov ako na klarinete a keď má človek vypité ani sa v tom nevyzná. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rys2, 5.5.2009 o 18:16

Blaser má pravdu!

Čo sa týka mňa, si myslím, že dobrý jáger by mal dodržiavať pitný aj p.čný režim. Ďaľej si myslím, že každý si zodpovedá sám za seba a vie, kedy, čo, kde a ako má urobiť, čo smie a nesmie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off iboo, 5.5.2009 o 18:05

pajky takto formulovaná otázka je vyslovená blbosť. svojvolne sa o zbraň nemôže nikto postarať, rovanko ako píšu iní, predal alebo kúpil som, neriešiť. za svoju zbraň je zodpovedný ten, kto ju má registrogvanú, či ju predal, daroval, požičal. O požičaní (zverení) musí byť spísaný záznam na polícii. Pokial si to každý robí ako chce je to jeho vec. Ak mas pri sebe zbran pit mozes ale si brany na zodpovednost, teda radsej nepi. nemusis nic urobit ajtak ta dodrbu, ale to by si mal vediet a ako polovnik to musis vediet. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 5.5.2009 o 17:34

Odpoveď stručná, poľovník môže piť stále, ale bez zbrane. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 5.5.2009 o 17:33

Pajky, moze pit bez problemov. Ked kamos chce pit, dohodneme sa, ze som prave jeho zbran kupil. Na prepis mam 5 dni. Ale nemozete byt naslopany obaja!!!!!!!!!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off KriKa, 5.5.2009 o 14:07

Nemusi mat ani ZP, staci ak donesie potvrdenie, ze bojoval v Povstani a vie strielat! Vtedy mozu pit obaja na striedacku- jeden drzi pusku a druhy pije, potom sa vymenia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 5

off Luna, 5.5.2009 o 9:29

Pajky nechcela by som stretnúť takého poľovníka ktorý to má takto domotané v hlave ako ten o ktorom píšete. Veď jedno vylučuje druhé. Už ste si dávno na túto otázku odpovedal. Je to nemysliteľné a to ešte hovorím z pozície nepoľovníka... Berte môj hlas ako: Hlas ľudu, ktorí by nechcel stretávať v lesoch napitých poľovníkov so zbraňami v ruke a s kamošom čo sa za neho na verímboha zaručuje.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 4.5.2009 o 20:29

pajky na to ze mas 49 rokov tak by si mal taketo veci vediet a pokial to nevies tak nepi !!! alebo predaj zbran ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM