Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

V akom veku sa oplati ist na BL skusky. - diskusia

autor: off kezma
pridané: 2.3.2009 22:20
mam mladu fenku Welsh teriera a chcel by som ist na jesene skusky v bl. oplati sa mi to vôbec alebo mam počkat kym viac dospeje?
počet zobrazení: 1 829
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off ray20, 13.3.2009 o 17:10

ja som siel s jagosom rocnym on siel do diery odmalicka rad a s chutou akurat bol velky a nerobil chvaty tak mal problem sa vykrutit s liskou v kotli lebo ritou zapchal vychod to vidis na psovi ked je chutovy a ide kludne chod hned ako ma rok ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off robo18, 5.3.2009 o 19:13

serus kezma my vieme ako je to takze fena to zvladne zatial pracuje dobre este neaky trening a potom sa uvidi. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milosbaca11, 5.3.2009 o 17:30

Jednoznačnne najviac záleží na vrodených vlastnostiach tvojej sučky, po akých rodičoch je a inak môžeš ísť už vo veku vyššom ako 12 mesiacov. Ja som už robil skúšky s niektorými svojimy velšami už hňed po dovŕšení prvého roku, ale to už musia byť povahovo veľmi tvrdý. Ak budeš potrebovať pomôcť, alebo hlavne poradiť aj s výcvikom pokojne mi napíš na môj email mbaca@welshterrier.sk poradím ti, pomôžem, vybavím tréning na umelej nore. Dúfam, že to nemáš z nejakej exterierovej línie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kezma, 3.3.2009 o 16:17

moja ma 8 mesiaco skusal som uz na mackach dobiedzala a po utvoreni ako mala viac priestoru aj chitila mačku za hrudnik. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on pavian, 3.3.2009 o 13:45

to zavisí individuálne od povahy psa, tréningu na umelom brlohu a skúsenosťou so škodnou... na BL by mal byť pes už trošku vyzretý, vedieť so škodnou pracovať... nechaj si poradiť od skúsenejšieho vodiča, ktorý už čo to o BL vie a videl tiež robiť aj tvojho psa... ja som s tréningom na líšku začínal asi v 10 mesiacoch, ale na skúškach som bol aj 1,5 ročným psom aj 3, takže je to rôzne... musíš hlavne poznať svojho psa a čo dokáže ;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov