Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

program na upravu videa - diskusia

autor: off ray20
pridané: 13.2.2009 15:35
ahoj chcel by som rozbehnut tuto temu pretože sám mám s úpravou videí problémy napíšťe ake programy používate ich klady a zápory pomože to mne a snaď aj iným amatérskym kameramanom.
počet zobrazení: 3 850
počet hlasov: 0
okruh tém: video, kamerovanie
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off LubosP, 1.10.2009 o 11:52

ked ti mama poradit,sony vegas najlepsi program an upravu videii,robim si v tom aj frag movie a vseliake short clipi pre zabavu,je t fakt v pohodke program sstiahni si to ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lowec, 24.6.2009 o 20:15

Ak smiem sa zapojit ....ako konvertujete s analogovej príklad HI 8 kamery do PC ? čo by ste mi odporučily ? aký máte názor na program pinacle studio 10 ? Vopred Dakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off batuska, 24.6.2009 o 13:12

odporucil by som ti Sony Vegas.....od verzie 8 zvladne i HD formaty....pozri na link je tam tutorial....mozno ta oslovi... odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Igor, 7.4.2009 o 9:08

ja pouzivam uleadvideo studio 11 je to v pohodke...porobim tam co chcem zvuk,uprava videa, titul... a vela veci skus si to stahnut... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off franko, 1.3.2009 o 21:44

ja pouzivam i movie mac ,mozes mat aj final cut expres,final cut pro vsetko je na apple.osobne som zacal na mac myslim ze pre amatera i movie velmi dobry a lahky program .potom final cut expres profi final cut pro.zapory neviem nezamrza,ryhclo pracuje vyborny presnyy stirh ozvucenie ,prechody,robim snim vsetky moje videa a svadby ako konicek.problem je len jeden mac -apple je dost draha zalezitost ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov