Heming hunting
dnes je sobota,  27. apríl 2024,  meniny má Jaroslav,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:36,  dnes západ slnka: 18:51
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Remington core-logt - diskusia

autor: off pato7x64
pridané: 8.11.2023 7:01
Poprosil by som vás o vaše skúsenosti s týmto strelivom v ráži 308w ďakujem velmi pekne
počet zobrazení: 682
počet hlasov: 0
okruh tém: strelivo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off lorgarius, 8.11.2023 o 13:00

Ahoj, CoreLokt, alebo nove CoreLokt Tipped ? Mal som 2 kabicky CoreLokt 150grains tak pred 10 rokmi. Moc mojej flinte nechutili rozptyl bol asi 5cm kruh na 100Metrov. Strelil som tym podla zapisnika 5ks diviacej na vzdialenosti 80-120metrov. 3x priestrel, dobre farbenie, minimalne poskodenie diviny odbeh zveri do 50metrov. 2x "vybuch" ala stare poloplaste Sellier Bellot, na vystrelnej strane pri naraze na kost. vacsinu som vypukal do papiera a presiel na Geco +. Remington sa dlhodobo potacal v problemoch, kvalita zbrani a streliva bola vselijaka. niekedy v 2020 tusim zkrachovali. Divizii vyrabajucej strelivo to ale vraj dost pomohlo a kvalita je je podla internetu opat slusna/resp zodpovedajuca cene + predstavuju novu generaciu vylepsenych striel CoreLokt Tipped. tieto som neskusal a zatial ani neplanujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM