Heming hunting
dnes je nedeľa,  28. apríl 2024,  meniny má Jarmila,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:34,  dnes západ slnka: 18:53
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Dovoz zbrane z Nemecka - diskusia

autor: off proALPHA99
pridané: 12.7.2023 5:56
Pozdravujem priatelia, viete mi napísať stručný postup pri dovoze používanej dlhej poľovnej zbrane z DE. Zbraň kupujem od nemeckého predajcu, ktorý zbraň odošle k inému predajcovi v DE, ktorý mi za poplatok vybaví exportné papiere a u ktorého si potom môžem v DE vyzdvihnúť zbraň osobne. Čo potrebujem vybaviť na slovenskej polícii? So zbraňou pôjdem späť domov z DE cez Českú republiku. Je potrebné riešiť tento tranzit aj s českou políciou? Poplatky v DE už poznám. Bude to stáť €50,-+€70,-. Aké poplatky budú na Slovensku?rnVeľmi pekne ďakujem za všetky odpovede.
počet zobrazení: 1 068
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off pepies, 12.7.2023 o 15:11

Ono je tých riešení viac dokonca vedia tu zbraň poslať kuriérom na Slovensko najlepšie keď to je niekto kto ma zbrojnu licenciu. Na polícii si vybavíte predbežný súhlas na trvalý dovoz zbrane na prechod EÚ a zbrojný sprievodný list na prechod po Slovensku pokiaľ si chcete ísť pre zbraň osobne.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov