Heming hunting
dnes je nedeľa,  28. apríl 2024,  meniny má Jarmila,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:34,  dnes západ slnka: 18:53
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

spektiv monokular lomeny - diskusia

autor: off juraj416
pridané: 28.6.2023 17:15
Zdravim, chcel by som si zadovážiť spektiv na sledovanie prírody v cene do cca 200€. Na internete ich je zopár kusov no neviem ktorý je lepší alebo ktorý v tej cene ponúkne viac. Zatiaľ som pozeral od značiek Fomei,Omegon,Levenhuk. Parametrovo asi najviac ponúka Omegon hlavne Zoom až 75x ... Ide o Lomeny monokular ... Ďakujem za vaše rady a skúsenosti
počet zobrazení: 902
počet hlasov: 0
okruh tém: ďalekohľady
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off MieN, 7.7.2023 o 12:43

Ahoj, ak by si mal záujem, mal by som ani nie rok starý lomený Vector Optics 20-60x60 (Liberty alebo teda Forester, asi je to to isté). Je to slušná optika, má ozaj dobrý pomer cena kvalita. Pozri poštu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off juraj416, 6.7.2023 o 22:19

Pridávam sem modely pre porovnanie monokular omegon 25-75x70 mm spotting-scope monokular fomei 20-60x60mm spoting-scope monokular levenhuk blaze-60plus Má niekto s tým skúsenost ? Ktoré značka v tej cene ponúkne lepší obraz ,kvalitnejšie spracovanie? Najviac sa mi pozdáva ten Omegon no nepoznám tu značku ... Od Fomei mám doma ďalekohľad a s tým spokojný celkom pekný obraz ostrý .... Ďakujem za info ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov