Heming hunting
dnes je sobota,  27. apríl 2024,  meniny má Jaroslav,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:36,  dnes západ slnka: 18:51
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Lišiak kontra sliepky. - diskusia

autor: off kofola
pridané: 21.6.2023 0:05
Zdravím dámy a páni..rnrnpočul som názor od človeka z poľovníckej komunity, že lišiak nemá záujem o domáce sliepky.Ja to považujem za vtip a čo vy na to?rnS pozdravom....
počet zobrazení: 1 014
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off kofola, 29.6.2023 o 9:23

Reakcia na príspevok od rys2, 27.6.2023 o 22:46 :
Zdravím.... To fakt neviem. Predpokladám, že to bolo len také tresnutie do vetra a nebolo myslené vážne. Tento jeho názor, ma ale určite pobavil. S pozdravom..... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off rys2, 27.6.2023 o 22:46

Ten clovek z polovnickej komunity o co opiera svoj nazor? Statistika? Veda? Alebo len o nevedu, ktora pozostava z bajok, mienenia, hluposti a nespolahlivych mysli? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 21.6.2023 o 8:04

Líštence keď sú vatšie , potravu pre ne zabezpečujú obaja rodičia. Sused je poľovník, chová sliepky, kurence, kačky, husokačky, trtkačky roky. Samozrejme aj líšky atakujú hydinu. Po vysporiadaní sa s týmto predátorom býva urobená kontrola, pohlavie býva zastúpené oboje. Poviem susedovi,nech získa info od líšky ako to majú vo zväzku zariadené, keď príde na hydinu... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov