Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Ranna posliedka v lese ,rady,typy,skusenosti - diskusia

autor: off Hunter92
pridané: 29.1.2023 11:39
Ranna posliedka kedy chodite rano?o kolkej? Ako prebieha lov ? Nejake rady a tipy,som zacinajuci diki vsetkym..
počet zobrazení: 1 346
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off binka, 1.2.2023 o 8:55

Reakcia na príspevok od pavian, 1.2.2023 o 8:23 :
A ne domácí!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

on pavian, 1.2.2023 o 8:23

Reakcia na príspevok od borgeo, 31.1.2023 o 10:50 :
Nie, zásadne to musí byť veverica, nie kačenka! ;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

on borgeo, 31.1.2023 o 10:50

A ak si ženatý, alebo máš frajerku, tak pred každou poľovačkou si treba "šáhnuť na kačenku", prináša to šťastie :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

on Ondrik, 29.1.2023 o 12:22

Najdôležitejšie ani nie je nezaspať, ale premôcť sa a nespať ďalej. Aspoň u mňa to tak je. Dobre je s niekým sa dohodnúť, pretože to je záruka toho, že vstanem, pretože viem, že pre niekoho sa mám po ceste zastaviť alebo kamarát príde pre mňa...takže zostať v posteli nie je možné ak teda nechcem byť za idiota :) No a keď sa už podarí, že sa dostanem ráno do lesa, tak dakedy som sa postavil na miesto kadiaľ zver zvykla prechádzať na svoje denné stanovištia a tam som počkal kým sa začalo brieždiť. Dnes idem radšej skôr a o pohybe zveri mám vďaka termu dokonalý prehľad, môžem si ju počkať, alebo vyhodnotiť, že to nie je zver, ktorú chcem ráno polovat a idem ďalej, nestrácam teda čas. Niekto možno povie, že zver ma tak menšiu šancu, ale keď idem polovat, tak jednoducho robím všetko preto aby boli vyššie šance na mojej strane. Ak chcem dať šancu zveri, ráno mi stačí ísť o deviatej z domu, zver už je na ležoviskách, hýbe sa minimálne a teda šanca stretnúť ju je menšia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off Hunter92, 29.1.2023 o 12:12

Myslel som tym ako polujete ked idete lesom ci kracate stale alebo robite si dlhsie prestavky na nrjakom urcitom mieste alebo veksli a tak ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on dede, 29.1.2023 o 12:00

Ráno nezaspať ...Ja nechápem tejto zadanej diskusnej téme. To mi príde,, poradte ako slušne napíšem vyriešiť babu...,, Zákon, doba už povoľuje termá, nočáky kôli ľudskej neschopnosti... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM