Heming hunting
dnes je piatok,  19. apríl 2024,  meniny má Jela,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:50,  dnes západ slnka: 18:40
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Celoštátna poľovnícka výstava 2022 - diskusia

autor: off SVKTOR
pridané: 21.8.2022 14:13
pozdrav poľovníkom. Boli ste niekto na výstave v NR? Ako to hodnotíte?
počet zobrazení: 3 325
počet hlasov: 0
okruh tém: stretnutia a akcie
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off SVKTOR, 3.10.2022 o 12:06

Reakcia na príspevok od MiroSR, 10.9.2022 o 15:04 :
este stále ich nevrátili? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on goret, 10.9.2022 o 19:26

Reakcia na príspevok od MiroSR, 10.9.2022 o 15:04 :
skús sa opýtať na vašej OPK ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MiroSR, 10.9.2022 o 15:04

Nevie niekto kedy sa budú vracať trofeje z Nitry .? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off michal89, 3.9.2022 o 22:23

CVPP - celoslovenská výstava poľovníckych potrieb, tak je to? Výstava bola v poriadku, hlavne, že bola, ale to, čo spravili tento víkend v Antole, to je... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Hekler, 26.8.2022 o 6:50

Reakcia na príspevok od rys2, 25.8.2022 o 22:14 :
Ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rys2, 25.8.2022 o 22:14

Reakcia na príspevok od Hekler, 25.8.2022 o 18:20 :
Pan Hekler, specialne pre Teba odkaz PS- inac nedavno som ukoncil po DVOJMESACNOM DENNOM UZIVANI /3xdenne odvar po 0,25dcl/ LIECBU TOUTO VELMI DOBROU A SILNOU BYLINOU = CHANCA PIEDRA. Niektori alternativni lekari uvadzaju pozoruhodne vysledky pri liecbe prave touto bylinou = uvadzaju uspesnost rozbitia kamenov a vyliecenia az 94%! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cagi, 25.8.2022 o 21:04

Reakcia na príspevok od Ondrik, 24.8.2022 o 21:59 :
S tym nazvom budes mat napokon pravdu Ondro:-). Ale za ostatnym si stojim. A k tym stankom….verim ze je kazdemu jasne ze predajcovia polovnickych potrieb su scasti aj sponzormi takehoto podujatia. Bez nich by sa to zrejme usporiadat nedalo. Nuz a ponukany tovar? Aka doba, taky sorriment…. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Hekler, 25.8.2022 o 18:20

Reakcia na príspevok od dede, 25.8.2022 o 11:06 :
Miro, prečo mi to robíš, práve čúram od rána ľadvinový kameň a na druhej vete sa tak smejem že skoro umieram od bolesti, no ale nesmej sa predstave o takých dobrákoch poľnohospodároch ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 25.8.2022 o 11:06

Ja som rád, že poľnohospodári urobili spoločnú výstavu a podali nám poľovníkom pomocnú ruku v možnosti vystaviť trofeje premnoženej zveri . Beriem to ako ich záujem že v novom zákone ( ak bude ) vypustia škody spôsobené zverou na poľ. kultúrach :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 25.8.2022 o 11:01

Reakcia na príspevok od Ondrik, 24.8.2022 o 21:27 :
Ondrej – jarmočná nálada začala po uvolnení COVID opatrení, tak sa nečuduj, že aj tu tomalo taký nádych. Ondro prečo si išiel pozrieť na poľovnícku výstavu, omrzeli Ťa poľnohospodárske atrakcie ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off laco11, 25.8.2022 o 9:29

...ešte otázka, nie je SVKTOR zakladateľ tejto diskusie dobre plateným pracovníkom ústredia SPK? Ak nie tak neviem z akého dôvodu ho toto zaujíma. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lukas01315, 25.8.2022 o 0:07

Ja som bol prvýkrát na takejto výstave aj z manželkou a veľmi sa nám páčilo. Nádherná výzdoba to jazierko šišky popod trofeje na pekných doskách neboli na husto dalo sa pekne fotiť klobúk dole. Konečne som videl naživo našu najsilnejšiu trofej z Bojnic. Akurát tie obchody na samé termovizie a nočné videnia už boli prehnane takto by nemalo vyzerať poľovníctvo a nevidel som ani jednu celopazbu co mi je ľúto veľa plastu... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ondrik, 24.8.2022 o 21:59

Reakcia na príspevok od cagi, 24.8.2022 o 21:45 :
Celoštátna poľovnícka výstava, aspoň tak sa to všade uvádzalo. PS: ani ta skratka CVPP Ti nesedí k tomu tvojmu názvu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cagi, 24.8.2022 o 21:45

Reakcia na príspevok od Ondrik, 24.8.2022 o 21:27 :
Ondro, ta vystava sa volala CVPP, to jest "Celostatna vystava polovnickych trofeji". Tento ucel si myslim vystava ako taka splnila celkom dobre. Nikde inde nie je mozne vidiet tolko skvelych - zlatych trofeji zo Slovenska naraz na jednom mieste. Vzdy pri takychto prilezitostiach bol problem nazhromadzit maximalny pocet trofeji ktore tu patria a mam pocit ze tento problem sa na tejto vystave este zvyraznil. Zlate trofeje zahranicnych lovcov chybali zrejme z kazdej polovnej oblasti. Ak si spomeniete na bohatu nadielku kapitalnych trofeji zo severovychodu Slovenska v 80tych rokoch, tak na tejto vystave som expoziciu z tohto regionu musel doslova hladat. Nic nie je dokonale, ale vzhladom na to ako vo vseobecnosti cela nasa spolocnost dnes funguje, povazujem zorganizovanie takejto vystavy v celonarodnom rozmere za celkom pekny uspech. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off pepies, 24.8.2022 o 21:45

Reakcia na príspevok od Ondrik, 24.8.2022 o 21:27 :
Ondrej však si tam mal obchodného zástupcu S&B s celým sortimentom co vyrábajú ale nemajú.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ondrik, 24.8.2022 o 21:27

Pavilóny, kde sa nachádzali komerčné stánky sa dajú zhrnúť jednou vetou "trhy" a ako súčasť poľovníckej výstavy ich ani nepovažujem, pretože všetko čo tam bolo, si môžem kedykoľvek pozrieť v bežnom poľovníckom obchode a nemusím za to platiť vstupné. Zostáva teda potom už iba pavilón s trofejami a jeden pavilón ktorý teda spĺňa požiadavky výstavy je málo na to aby sa to mohlo volať "celoštátnou poľovníckou výstavou". Takže VEĽKÉ sklamanie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off Geronimo11, 23.8.2022 o 9:15

Reakcia na príspevok od laco11, 22.8.2022 o 12:12 :
Voľnou prírodou som myslel zver ktorá sa narodila a bola ulovená vo volnej prírode. Boli tam aj trofeje so zvernic. Čiže takto som to myslel. Nič geniálne len prosté konštatovanie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off schmetterling, 22.8.2022 o 14:48

Bol som v piatok. Prehliadka trofejí bola inštalovaná veľmi dobre, trofeje boli v dostatočnej vzdialenosti od seba, takže mohli vyniknúť. Výstavná hala bola veľká, ľudia sa pred panelmi s trofejami netlačili, dokonca sa v tejto hale dalo aj dýchať. Čo mi však troška vadilo bolo nekvalitné ozvučenie doprovodného programu. Keď si to porovnám s ozvučením, ktoré bolo v hale M1 (SPPK), tak to je nebe a dudy... A zároveň obdivujem predavačov v stánkoch. Vydžať celý deň v takom sparne na nohách a byť ešte milý k zákazníkom, všetka česť. Ja osobne som haly s tovarom len rýchlo prebehol, nezvládal som to dusno, ktoré tam bolo. V sobotu možno po ochladení bolo lepšie, to musia zhodnotiť iní :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off laco11, 22.8.2022 o 12:12

Reakcia na príspevok od Geronimo11, 22.8.2022 o 7:01 :
..."Veľmi pozitívne hodnotím aj možnosť naživo vidieť top trofeje z voľnej prírody." konštatácia hodná génia. Odkiaľ by teda mali byť? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Geronimo11, 22.8.2022 o 7:01

Bol som a prezentácia bola na vysokej úrovni. Veĺmi pozitívne hodnotím aj možnosť naživo vidieť top trofeje z voľnej prírody. Ako poľovník môžem resp. chcem dať 10 bodov z 10tich možných. Osobne si myslím, že pri akciách tochto typu, kde príde aj nepoľovnícka verejnosť je ale treba ovela viac prezentovať zmysel a nevyhnutnosť poľovnictva. Lovu zdar. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

on goret, 22.8.2022 o 7:01

Boli sme tam mnohí a bolo čo obzerať. Myslím si, že pri tom pomerne skromnom rozpočte, ktorý na to mali tí, ktorí výstavu pripravovali si isto zaslúžia viac chvály ako hany. Nič nie je dokonalé a ak by sa ma opýtali, čo do budúca zlepšiť, tak mne tam, niekde poblíž haly, chýbal stánok s typickými poľovníckymi špecialitami. Veď nielen kultúrou a osvetou je človak živý :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM