Heming hunting
dnes je štvrtok,  28. marec 2024,  meniny má Sona,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:34,  dnes západ slnka: 18:08
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

PODVOD PRI KÚPE POVOLENKY - diskusia

autor: off Chris
pridané: 9.6.2022 8:50
Milí kolegovia polovníci, idem sa s Vai podeliť o nemilú skúsenosť.rnNa konci marca som si na tomto portály uverejnil inzerát že mám záujem o kúpu povolenia na lov zveri. Cca po týždni sa mi ozval pán, že mi ponúka povolenku v revíry Hokovce..dohodli sme si stretnutie, hodili reč o revíry kt. sa mal nachádzať v okolí Dudiniec, dohodli podmienky čo budem moct za aku cenu loviť a podobne. Dotyčný bol veľmi ochotný, a aktívny, po prísľube že im budem v revíry pomáhať aj so starostlivostou o zver sme sa dohodli na cene 1500 eur za lov netrofejovej zveri plus jeden jelen 2 v.t.rnVelmi som bol z toho nadšený, takže ked mi ešte v ten den večer volal či to určote určite beriem, že on za mna zaplati , tak som prikývol.rnNa ďalší deň ma začal bombardovať správami že musí vyplatit auto v servise, že či nemam mu dať už tých 1500 eur. Povedal som že pokiaľ mi dá do rúk zmluvu alebo povolenku že OK...dostal som zmluvu kde nebolo jeho meno ale nejaký Ing. Ján DEBNÁR..po mojej otázke že prečo tam nieje jeho meno bola odpoved že on je štatutár toho spolku,,,a kedže som mal na ponáhlo podpísal som zmluvu dal peniaze a šiel k doktorovi ku kt som už aj tak meškal..rnNo a potom nasledovalo týžden komunikácie typu že zajtra ti pošlem,,alebo že zajtra ti donesiem lovenku...po týždni som ich poslal do..... že s takými ľumi ja nechcem nič mat kt nedodržia slovo a že chcem peniaze naspatrnOdvtedy ubehli 2 mesiace,,komunikácia chabá len cez sms, peniaze nemám takže som to posunul na orgány činné v trestnom konaní. Tam mi hned povedali že žiadny Ing. Ján Debnár s tým datumom narodenia neexistuje...rnMáte niekto takú skúsenost? rnDávajte si pozor ľudkovia lebo ojebávačský zmrdi su aj medzi nami polovníkmi...a nenechajte sa chytit na pekné slubi o dobrej polovačke ako ja.rnLovu Zdar
počet zobrazení: 4 148
počet hlasov: 3

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off pali1, 19.3.2023 o 10:07

treba menovať,okres,revír,meno,hoci meno môže byť vymyslené... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off usambara, 18.3.2023 o 20:26

Dobrý deň prajem všetkým! Pridal som inzerát na kúpu povolenky. Čuduj sa svet! Obdržal som ponuku povolenka lov jeleň srnec diviak. Stretnutie prebehlo na totožnom mieste ako posledná ponuka. Prehliadka revíru chata ako cez kopiu predošlej ponuky. Po predchadzajucej skusenosti som si zobral čas na zváženie ponuky. A potom to zacalo: musím vyplatit revír, jeep v servise, nákup krmiva pre zver, energie na chatu. Touto cestou upozorňujem na ponuky ktore môžte obdržať. Obzvlášť jeden okres je v tomto smere velmi záludný. Rovnaká ponuka pár rokov po sebe dve osoby. Tu sa jedná o velmi prepracovaný podvod!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off usambara, 19.11.2022 o 9:53

Nuž čo, chalan je VEĽMI šikovný. Je to pekne prepracovaný podvod. Takže pokiaľ pri kúpe povolenky nebude prítomný hospodár NIČ neplatiť!! Overte si dané PZ alebo PS cestou SPZ. Áno, aj ja osobne mám túto skúsenosť! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 14.6.2022 o 8:25

už to že to za teba zaplatí ,bol dobrý odrb ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Chris, 13.6.2022 o 8:57

Reakcia na príspevok od martinhancko, 12.6.2022 o 9:19 :
či to je prvé meno neviem, ale predstavil sa ako Emil BENUŠ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martinhancko, 12.6.2022 o 9:19

Ako sa dotyčný Pán "podvodník" volá?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vlavar, 10.6.2022 o 9:30

To by bolo aj na trestné oznámenie. Bol si účelovo uvedený do omylu, pričom druha strana vedela, že táto dohoda nebude realizovateľná. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off kaso79, 9.6.2022 o 15:02

tento panko to robi uz dlhsie roky, aj ked asi bol chvilu ticho a skovaval sa. niekedy v 2013 sme mu s kamosom naleteli tak isto. Mali sme aj zmluvu na zalohu, ale bohuzial ani sudna exekucia nepomohla, este sme museli zaplatit exekucne trovy, aj ked bola sudne opravnena...ale hold osobny bankrotom to vyriesil hajzlik a bolo.majetok prepisal uz davno na deti, nema ziadne bydlisko, dlzil na zdravotnom aj socialnom...a pokojne daj jeho meno (či nie su nahodou dvaja, ale tipujem že bude mať iniciály "IO". ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov