Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

pard. 008 . - diskusia

autor: off sniper7x57
pridané: 12.5.2022 9:16
zdravím ma niekto skusenost s pardom 008 že pri výstrele sa vypne ? batéria nabitá .
počet zobrazení: 2 780
počet hlasov: 0

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
správca MMasska, 19.5.2022 o 16:38

Reakcia na príspevok od sniper7x57, 18.5.2022 o 10:08 :
Na to pozor niektoré nabíjatelné články sú kratšie, vtedy je nutne urobiť tie úpravy ktoré som opísal v predchádzajúcom komente. Nech ti to dobre slúži s pozdravom lovu zdar. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sniper7x57, 18.5.2022 o 10:08

Reakcia na príspevok od MMasska, 17.5.2022 o 14:48 :
ďakujem, pomohlo batériu co som tam dal bola o 3mm kratšia co som si ani nevšimol teraz to už bude dúfam v pohode ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca MMasska, 17.5.2022 o 14:48

Reakcia na príspevok od keke, 17.5.2022 o 13:56 :
Keke áno ale ty máš 007! keď tam nedáš aspoň lepiacu pásku medzi optiku a redukciu tak dochádza k rázovemu efektu. Len v pard 008 čo dal otázku sniper7x57 tak to je pristroj samotný tam nejde žiadne tesnenie. Aj keď sa da povedať že príčina je totožná. Tato oprava sa dá aplikovat aj na jeden aj na druhy. Pri testovaní som sa už s touto chybou stretol. Robilo to z dvoch dôvodov: a to bud keď baterka mala patričnú vôlu, pružinka čo tlačí na baterku je veľmi krátka alebo mäkká a v druhom prípade iné zariadenie keď + pól mal plastový krúžok a malú kontaktnú plochu. Pri výstrele zotrvačná sila pôsobila na baterku ta váhou potlačí pružinu a dôjde k prerušeniu kontaktu na + pole. Eliminoval som to tak ze som pružinku trochu natiahol a v druhom prípade a na + pol som nacínoval malú guľôčku. To spôsobilo že baterka bola dlhšia viac bola zatlačená v puzdre a už nemala zotrvačný pohyb a nedochadzalo k výpadku. Skús to spraviť takto a daj vedieť či to pomohlo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off keke, 17.5.2022 o 13:56

Je tam tesniaca gumička medzi pardom a optikou? Mne sa to stávalo vtedy, ak tam chýbala. Pozdravujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM