Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Trestný čin poškodenia cudzej veci - diskusia

autor: off LuboT
pridané: 24.1.2022 13:14
Zdravím, riešil zákonom niekto z vás zapálenie resp. zničenie posedov prípadne poľovníckych zariadení? Ešte v jeseni mi niekto zdemoloval celú lokalitu čo sa týka posedov, sedaciek, zasypov, solnikov a krmelcov, no páchateľa sme nenasli. Minulý mesiac mi niekto úspešne vykopal dosky zo stien kazatelne a nanosili tam všelijaký odpad, kde som už vytusil že ide o deti. Cca po mesiaci včera, mi spomínaná kazatelna zhorela. Na mieste činu nájdené 3 deti vek do 12 rokov, ktoré mi s plačom povedali, že sa len prišli pozrieť na oheň za dedinou tak som to extra neriešil. Ale v ten deň v inej lokalite sme objavili ďalší rozbitý posed pri ktorom fotopasca nafotila rovnaké deti pri tomto čine. Môžem sa nejako brániť,keďze ide o neplnoleté deti?
počet zobrazení: 1 704
počet hlasov: 0

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off LuboT, 25.1.2022 o 20:02

Tak dopadlo to tak, že deti si naďalej budú devastovať a rodičia sa môžu utápať v alkohole. Nič sa nedá robiť. Ale odporúčam im vyhýbať sa mi. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 25.1.2022 o 15:17

Reakcia na príspevok od W308W, 24.1.2022 o 13:26 :
Trestná zodpovednosť nepustí... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LuboT, 24.1.2022 o 13:37

Jedine tak. Horšie, že sú to sociálne prípady, no to nikoho neospravedlňuje. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on W308W, 24.1.2022 o 13:26

Deti majú svojích rodičov , skús teda tým smerom ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov