Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Pulsar axion QX38, Hikmicro Lynx Pro LH25, Zeiss DTi 3/35 - diskusia

autor: off montana
pridané: 26.9.2021 12:49
Zdravim Páni.rn V blizkej buducnosti si chcem si zaobstarat termoviziu a kedze ich je na trhu pomerne dost, tak som vyber skresal na tieto 3 pristroje.rn Pulsar axion QX38, Hikmicro Lynx Pro LH25 a Zeiss DTI 3/35. Pulsar- svetovy lider v oblasti termovzii, proste vedia co robia, Hikvision/Hikmicro - činsky gigant, so skusenostami a menom v porovnani ako je napr. Toyota v Japonsku, no a ku Zeissu sa asi zbytocne vyjadrovat, je to znacka do ktorej sa oplati investovat, no zas neviem ako to je u nich s termoviziou, kedze ak sa nemylim je to ich pilotny produkt.rn Tak by som chcel oslovit vsetkych majitelov danych termovizii, a vsetkych co k tomu maju co povedat a poprosit o rady, nazory a skusenosti a za kazdy koment budem vdacny. Dakujem..... Lesu a Lovu Zdar
počet zobrazení: 2 556
počet hlasov: 0

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off mako747, 27.9.2021 o 21:37

.......Pulsar- svetovy lider v oblasti termovzii, proste vedia co robia - PULSAR má v každom prípade veľmi ďaleko k tomu aby bol svetový líder v tomto segmente, ale súhlasím kvalita obrazu jeho prístrojov a cene je vo veľmi dobrom pomere......Hikvision/Hikmicro - činsky gigant, so skusenostami a menom v porovnani ako je napr. Toyota v Japonsku - súhlasím s tým , že to je čínsky gigant vo výrobe rôznych systémov ochrany majetku a to hlavne domových alarmov a komponentov pre nich, .....Zeiss- áno je to jeho pilotný projekt ale pozor skúsenosti ktoré má Zeiss v oblasti výroby klasickej optiky, nedáva firme žiadnu výhodu v tom aby mala skúsenosti v temo prístrojmi. Ale ak si si vybral tieto tri tak za mňa jednoznačne AXION XQ38 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off borgeo, 27.9.2021 o 13:29

Mal som možnosť tento víkend vyskúšať Hikmicro Hikvision OWL 35 čo je asi o triedu vyššie ako LYNX 25 a musím povedať, že obraz bol krásny, ostrý, čistý, jemný a to aj na väčšie vzdialenosti. Za mňa dobré. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM