Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Zahmlievanie fotopasce - diskusia

autor: off bruno17
pridané: 13.9.2021 7:57
Zdravím chcem sa opýtať či má niekto skúsenosť zo zahmlievanim Fotopasce, či je na to nieaky prostriedok alebo ako tomu zabrániť, ako náhle padne Rosa, tak všetky fotky rozmazane až do rana vid foto, v komente je z rana
počet zobrazení: 1 534
počet hlasov: 0
Zahmlievanie fotopasce - diskusia
okruh tém: fotopasce
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
správca MMasska, 13.9.2021 o 17:40

Nezáleží aká je to fotopasca keď prší alebo je veľká rosa tak sa ti zarosí objektív. Dokonca ak je veľmi mokrý PIR senzor nebude ani snímať. Prezradím ti moje know-how . Snaž sa umiestniť fotopascu stále tak že ju nakloníš dodola a kúp si toto a postriekaj aj objektív aj senzor aj prisvit. Neutieraj to ale nechaj vyschnúť a zopakuj to. Vydrží to podľa poveternostných podmienok aj par mesiacov ak ti ju po čase zarosí nanovo tak to zopakuješ. Zahmlievanie fotopasce - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bruno17, 13.9.2021 o 10:26

Reakcia na príspevok od Bape, 13.9.2021 o 9:06 :
Myslel som si že to robí len na starej fotopasci ale aj na ostatných, a už som navoskoval aj všetky skla ale nepomohlo to Zahmlievanie fotopasce - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Bape, 13.9.2021 o 9:06

Reakcia na príspevok od bruno17, 13.9.2021 o 7:58 :
Ťažko povedať. Môže to byť ranná rosa na snímači alebo "rosa" medzi snímačom a krytom snímača. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off bruno17, 13.9.2021 o 7:58

Fotka z rana Zahmlievanie fotopasce - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov