Heming hunting
dnes je piatok,  19. apríl 2024,  meniny má Jela,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:50,  dnes západ slnka: 18:40
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

liscia koza - diskusia

autor: off messi810
pridané: 21.3.2021 13:50
prosim o radu na lavo je koza z lisky podla mna spravne odrata a na pravej strane je liska ktoru som nedavno dral a myslim si ze som pri drani prednych noh spravil chybu, pod prednymi nozkami srst vycnieva do stran a je to akokeby zuzene a dalej zarezane ako by malo byt viete poradit kde som pri stahovani koze spravil chybu??
počet zobrazení: 1 632
počet hlasov: 0
liscia koza - diskusia
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off messi810, 21.3.2021 o 18:09

vdaka za komentar.ta liska vlavo je aj s pazurikmi tu som tiez dral ja,stahujem to do vreca len aa mi jednalo o tu lisku vpravo o tie obluky ale ako ste pisal musel som spravit chybu pri tych rezoch prednych noh ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rys2, 21.3.2021 o 16:54

Vyrobena koza z lisky nema sluzit prioritne ako podlozka na zem, lebo stupat po kozi znici vlas, podsadu. Vacsinou sa obsiva filcom a zavesi bud na stenu, alebo da sice na zem, ale sa po nej nechodi. Spravne odratie u lisky na dekoraciu je take, kde koza ostane aj s pazurikmi, /ak sa nejde sit napr. kozuch/, co sa ani ak dobre vidim nestalo ani v priapade c.1. V pripade c.2 sa zda, ze vyrobca koze na zaver zrezal trochu kozu snaziac sa ju zarovnat aspon do akeho-takeho stavu a tvaru, kedze si narobil podla mna viac chyb. Lisku mozes stahovat do tkzv. vreca, ci vaku a potom stredom rozrezat az po hlavu. Alebo ju nerozrezavas a das vyrobit taku stiahnutu do vaku, s pazurikmi. Takato trofej je nadherna! Inac vo vela polovnickych knihach mas zobrazene spravne rezy - postup stahovania ci uz raticovej zveri, alebo seliem a tam to hned pochopis, kde si sa dopustil chyb. Skratka a jasne, rezy musia byt spravne vedene a aj pomerne presné! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM