Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

sústrel kombinovaných zbraní MERKEL - diskusia

autor: off citra
pridané: 15.1.2021 12:30
Chcem poprosiť majiteľov kombinovaných zbraní MERKEL ohľadom sústrelu u gule a jednotnej strely na vzdialenosť 50 m. Je možné aby guľobroková kozlica vyšla z fabriky so sústrelom na 50 m, išla jednotná strela nižšie o 25 cm. Jedná sa pomerne o luxusnú kozlicu r.výroby 1980, ktorej nie som prvým majiteľom.
počet zobrazení: 2 101
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
on Ondrik, 18.1.2021 o 0:22

Reakcia na príspevok od Schmid, 17.1.2021 o 22:59 :
A čo si z môjho komentáru nervózny? Svoj názor si povedať môžem. Ty máš patent na rozum, keď ma tu ideš poúčať? Tak sa upokoj v prvom rade...a "bábika" môžeš hovoriť svojej žene po sedmičke vína, nie mne. Ja som v mojom komentáry nebol voči nikomu osobný (ak teda za osobu nepovažuješ gulobrok), tak si Ty svoje osobné útoky odpusti a nehraj sa na Zorra pomstiteľa. Doslova až komicky vyznieva druhá časť tvojho príspevku, kde vlastne robíš to isté, za čo si mňa kritizoval, to znamená zhadzuješ istý tip zbrane. Takých hrdinov čo ani nevystupujú pod svojím menom mám najradšej. Toľko moja prvá a zároveň posledná reakcia na Teba v tomto vlákne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Schmid, 17.1.2021 o 22:59

Ondricok toto je len pre teba babika. Troska menej bud na lovu zdar a vnimaj praktickost a nebud internet hrdina. Troska pokory a ucty a pozri co sa pytal pan a ked vies napis ..a nie pisat hlaven na viac a vysmievat sa...aj keby mas kipplauf od Fanzoja za 35 tis € sa tak nevyjadruje a nie to este talianske sabatti co je tazsie o pol kila od merkloveho gulabroku. Lenze to ti asi nemozes vediet. Kazdy poluje s tym co ma a naco potrebuje. To je ako frajerit s dieslovou alfa romeom z 89 teho pred w12 mercedesom. Nevies ...nekomentuj ..radsej si kup druhu Leicu z Portugalska. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off dede, 17.1.2021 o 8:32

Reakcia na príspevok od mibe74, 17.1.2021 o 0:52 :
Mibe 74 - zjavne nie a čítal som Tvoj príspevok pozorne aj medzi riadkami. Ak nechceme tu odbočiť mimo tému, napíš mi to do počty. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 17.1.2021 o 0:52

Dede, zjavne si nepochopil moj prispevok. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rys2, 17.1.2021 o 0:12

Ondrik, GB je v prvom rade na to, aby strielal dobre gulovou hlavnou gulou a brokovou hlavnou HROMADNOU STRELOU,t.j. BROKMI , co vacsina gulobrokov aj k spokojnosti plni! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Ondrik, 16.1.2021 o 15:38

No nekúp gulobrok! Ha ha ha...ťahať hlaveň navyše z ktorej padne výstrel koľkokrát do roka? A ešte robiť hokus pokus so strelivom aby to ako tak strieľalo. Nepochopím. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off sinko, 16.1.2021 o 15:29

Mám 100 ročnú brokovú dvojku. Hlavne Gustáv Tichý Moravská Ostrava. Sústrel na 100m so 28g slugom do 30cm gongu. Bez optiky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca MMasska, 16.1.2021 o 11:46

Citra to nieje ničím výnimočné u gulobroku a to je jedno akej značky. Gulobroku sa broková hlaveň priletuje na pevno tak aby stred hlavni išiel vertikálne s gulovou a horizont čiže výška sa prioritne upravy na krytie brokov , ako pôjde jednotná strela je individuálne. Keďže sa to nastavovať nedá vieš si pomôcť hľadaním optimálneho streliva. Hľadaj ľahšiu strelu tá bude rýchlejšia a mohla by lietať vyššie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off dede, 15.1.2021 o 22:07

Reakcia na príspevok od mibe74, 15.1.2021 o 13:05 :
Mibe 74 - kombinovaná zbraň je kombinovaná zbraň teda spájanie niečoho, v danom prípade u zbrane guľová-broková hlaveň. Pri guľovom dvojaku čo si tu v poslednej vete napísal sa nejedná o kombináciu pokiaľ sa jedná o rovnaký kaliber. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vlavar, 15.1.2021 o 13:19

Skontroluj nástrelný list. Tam je uvedené aj akým strelivom sa im to podarilo. To by mohlo byť vodítko aj pre teba. Zmena streliva je určite aj zmena rozptylu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off mibe74, 15.1.2021 o 13:05

Áno, samozrejme, bežná vec. A nejedná sa len o značku Merkel. Zasa na druhú stranu musím povedať, že som videl aj také sústrely z kombinovaných zbraní, že by im to mohli závidieť aj poniektore guľové dvojaky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM