Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Oprava svetelnej bodky - diskusia

autor: off pebak
pridané: 13.10.2020 20:14
Poprosím o radu. Vlastním puskohlad Deltu Optical Titanium od r. 2012. Čo sa týka vlastnosti - spokojnosť, svetelnosť super, nastrel drží 100%. No asi pred týždňom prestala fungovať svetelná bodka. Vie mi niekto poradiť niekoho, kto robí servis? Samozrejme je tam 10 ročná záruka, no vraj sa na to nevzťahuje. Ďakujem. PS. Pre mudrcov, čo mi napíšu, že mám vymeniť baterku už vopred ďakujem a odkazujem: Dá sa to liečiť.
počet zobrazení: 2 031
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off pebak, 18.10.2020 o 21:26

Reakcia na príspevok od dede, 15.10.2020 o 23:30 :
Pozdravujem. Keďže každý predajca si to rieši cez svojho dodávateľa( voľný pohyb tovaru) chcel som vedieť ako dlho na to čakal dotyčný. Poznám predajcov, ktorý ten istý tovar berú od dodávateľov z CZ, Poľska a Maďarska. A je rozdiel ci to predajca pošle priamo, alebo cez x dodávateľov a subdodávateľov. Ja som napísal, že to poriesim cez " predajcu". Predajca ma na vyriešenie reklamácie určený čas a keďže tu sa záručná doba nevzťahuje, jedna sa o po záručný servis . V diskusnom príspevku pred tým Laco11 napísal, že bol "osobne" u vyrobcu. Ale keď vás zaujíma len dátum kedy nastupujem, tak už čoskoro. Dúfam, že som vašu túžbu po odpovedí uspokojil a prepáčte ale už nebudem ďalej reagovať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 15.10.2020 o 23:30

Reakcia na príspevok od pebak, 15.10.2020 o 19:46 :
Pebak - v zadaní diskusnej otázky v závere P. S. pišeš ODKAZ... ,, Dá sa to liečiť “ ... Vo včerajšom Tvojom prisoevku o 20,51 hod píšeš, ... že Ťa odrádza čakacia doba ... V dnešnom prispevku o 19,46 hod sa informuješ ...,, ako dlho ste čakali na vybavenie opravy ,,.... Kedy nastupuješ ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off pebak, 15.10.2020 o 19:46

Reakcia na príspevok od pepies, 14.10.2020 o 21:57 :
Ďakujem. Rád by som vedel, ako dlho ste čakali na vybavenie opravy? Ďakujem za odpoveď. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pepies, 14.10.2020 o 21:57

Riešil som podobný prípad na elektroniku je len dva roky záruka ale dovozca to poslal do fabriky a opravili to bol tam studený spoj. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pebak, 14.10.2020 o 20:51

Reakcia na príspevok od laco11, 13.10.2020 o 20:43 :
Ďakujem. Áno je to tak aj v prípade Delty. Záruka 10 rokov, no nevzťahuje sa to na elektroniku. Tak to skúsim poriesit cez predajcu, nemám asi inú možnosť. Len ma odrádza ta čakacia doba. Ale ešte raz ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off laco11, 13.10.2020 o 20:43

...na elektroniku máš záruku iba dva roky. Vlastním puškohľad Kahles s bodkou, na puškohľad mimo elektroniku je záruka 30 rokov. Bol som osobne u výrobcu v Rakúsku kde mi elektroniku zdarma servisovali (bola tam iba závada v kontakte) inak výmena celého systému by ma bola stála asi do 300,- €. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM