Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

MAK prasknutá montáž - diskusia

autor: off steyr
pridané: 12.8.2020 7:48
Ahojte. Včera som šiel skontrolovať presnosť zbrane a vyskúšať aký rozptyl má v .30-06 TOG. Po cca 20 ranách som si všimol, že poistná matica sa mi posunula na zadnom kameni dopredu. Zhodil som puškohľad a neveril vlastným očiam. Montáž takmer po celej dĺžke prasknutá. Bola kupovaná nová a na zbrani osadená cca 5 rokov, vystrelených max 200 nábojov. Taktiež som si následne všimol, že celá montáž sa v šíne posunula a oprela sa na puškohľade v časti kde sa tubus rozširuje a prechádza do zadného okuláru. Je podľa vás príčinou zlé osadenie montáže? Už ste sa s niečím podobným stretli?
počet zobrazení: 2 049
počet hlasov: 0
MAK prasknutá montáž - diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
on Ondrik, 19.9.2023 o 18:33

Ja mam MAK montaž. Ale to je produkt, ktory som kupoval 7 rokov dozadu. Dobre slúži. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bojk, 19.9.2023 o 16:44

Pozdravujem, aktuálne mám čerstvú skúsenosť s montážami MAKquick na SAKO 85. Žiaľ nie pozitívnu. Investícia nie malá, keďže som potreboval 2ks na zmenu medzi puškohľadom a NV. Do príloh dávam obrázok, ako to vyzerá v praxi. Montáž bola osadená predajcom. Vždy som sa presvedčil, že aj správne fixovaná a dotiahnutá. Video mám tiež, to ale pripojiť neviem. Skúšané opakovane na strelniciach aj v praxi, vždy rovnaký problém. Dochádza k posunu bodu zásahu, myslím že dosť závažnému. Pokus reklamovať, odpoveď - neodborné osadenie, chyba zákazníka atď... MAK prasknutá montáž - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM