dnes je štvrtok,  2. apríl 2026,  meniny má Zita,  spln: 2. apríl 2026,  dnes východ slnka: 06:24,  dnes západ slnka: 19:14
termovizia nocpix
×
×
ODIMON

Pulsar axion xm30 key - diskusia

autor: amob12
pridané: 27.7.2020 16:03
zobrazení: 4 040
hlasov: 0
Zdravím vás pani kolegovia. Chcel by som sa vás opýtať či má niekto poznatky o tom že by sa tieto prístroje vyrábali v Číne. Nedávno som si jeden kúpil a je vyrobený Litve. Otec chcel tiež tak sme objednali a druhy je vyrobený v Číne. Je to v poriadku alebo je to horší kus?
 
 

Aký je dôvod označenia diskusie za nevhodnú?

Príspevky

zoradiť
mako747
Reakcia na príspevok od amob12, 29.7.2020 o 13:03
Takže Sašo Bojko potvrdí to čo potrebuje v tej chvíli.
amob12
Takže volal som do binoxu a potvrdily že pulsar sa vyrába aj v Číne. A preverili my aj výrobné číslo a je to originál.
mako747
Reakcia na príspevok od amob12, 28.7.2020 o 6:55
Hej dá sa to overiť podľa výrobného čísla. Pulsar žiadny oficiálny výrobný závod v Číne nemá.
amob12
Takže toto zariadenie není práve? Lebo som našiel aj na stránke pulsaru že majú závod aj v Číne. Takže ako je to s tým? Dá sa to niekde overiť?
mako747
Ano je to štandartný stav. Na Slovenskom trhu je bohužial veľa nepravých výrobkov PULSAR všetkých druhov. Dovážame tieto prístroje od originálneho výrobcu v Litve a steetávame sa s týmto problémom už dosť dlho.

Užívaním portálu LovuZdar.sk užívateľ prehlasuje, že sa oboznámil s autorskými právami, podmienkami používania a všeobecnými pravidlami tohto portálu, plne rozumie ich obsahu, súhlasí s nimi, bude sa nimi riadiť a na znak súhlasu s ich obsahom sa zaväzuje ich dodržiavať pri užívaní portálu www.lovuzdar.sk a využívaní jeho služieb.

Admin nezodpovedá za obsah pridaný návštevníkmi LovuZdar.sk.

Admin si vyhradzuje právo vymazať akýkoľvek obsah pridaný návštevníkmi portálu, ak tak uzná za vhodné.

×