Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Skusenosti s 375hh - diskusia

autor: off Martin86
pridané: 23.5.2020 17:42
Pekny den prajem. Chcel by som sa len informovat ci tu ma niekto skusenosti s kalibrom 375hh. Ak ano v akej zbrani, ranivost poskodenie diviny a pod. dakujem vam.
počet zobrazení: 2 048
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off nivo, 24.5.2020 o 13:30

Měl jsem možnost lovit s 375 H&H asi 3.měsíce,takže relativně málo.Zbraň značky Ruger Tropical s kick-stopem i magna-portem na laufu.Zpětný ráz odpovídal chrakteru kalibru,ale nebylo to nic nezvladatelného.Použival jsem přebíjené náboje se střelou Hornady-RN.Lovil jsem s ní hlavně v polní honitbě u kukuřice černou a výsledky jsem byl mile překvapen.Za tu dobu jsem ulovil 4ks černé (30-110kg)všechny kusy v ohni a dvě lišťata.Byl jsem překvapený šetrností ke zvěřině.Prakticky zanedbatelný odpad při bourání.Ty lišky jenom dírka dírka.Po mojí 243W je v lišce díra,jak po zlodějích.Dále jsem s ní ulovil jednu danělu,ta zůstala také v ohni.Tuto danělu jsem ulovil na 160m,takže i balisticky na urovni.Můj závěr je,že tato je vynikající na lov černé u kukuřice,kde je potřeba ,aby zvěř neodbíhala a bude výborná na lov těžší zvěře jelení,černá.Tato zvěř jde samozřejmě ulovit i běžnými rážemi u nás,ale ta 375 ma něco do sebe.Při koupi,ale doporučuji kvalitně zapažbenou zbraň ,aby zpětný ráz nebyl uplně nezvladatelný. Skusenosti s 375hh - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov