Heming hunting
dnes je utorok,  14. máj 2024,  meniny má Bonifác,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:10,  dnes západ slnka: 19:15
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Brokové pumpy - diskusia

autor: off Zdeno232
pridané: 10.3.2020 10:10
Čo poviete na turecké brokové pumpy výrobcov Derya, Dexter alebo Akkar. Oplatí sa to kúpiť alebo ísť po značke Mossberg, Winchester alebo Remington. Hlavne to potrebujem na zábavku ale aj do pohonu. Chcel by som vedieť názory ľudí ktorí majú s tým skúsenosti.
počet zobrazení: 1 881
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off vivatvikend, 11.3.2020 o 11:49

pozri si mossberg 500 pripadne remington 870. Tie su rokmi overene. mossberg 500 slugster som mal, je osadena muskou a cielnikom, presne sa s tym dalo zamierit a bolo to pomerne dost presne. posunul som ju kamosovi ktory chodi so psom do pohonu a ten si ju dost chvali hlavne kvoli kapacite a rychlosti prebijania. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zdeno232, 11.3.2020 o 10:30

Reakcia na príspevok od pavol464, 11.3.2020 o 6:39 :
Áno práve rozmýšľam o kúpe Winchester SXP Defender ale s 50 cm hlavňou alebo Mossberg Maverick 88 taktiež s 50 cm hlavňou. Predtým som chcel kúpiť Deryu ale kamarát ma od nej odhovoril nakoľko ich videl odobraté na znehodnotenie. Sú síce za dobrú cenu ale radšej pár eur doplatiť a kúpiť niečo už rokmi odskúšané. A zábavou som myslel že si z nej vystreliť aj na statický terč. Ale hlavne to potrebujem do pohonu so psom. Obraciam sa na ľudí ktorí majú skúsenosti s pumpami pretože si myslím ze práve do pohonu sú veľmi praktické. Hlavne chcem aby bola spoľahlivá. Pavol 464 ďakujem za rozumný a trefny príspevok a inak super fotky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pavol464, 11.3.2020 o 6:39

Reakcia na príspevok od xwolf, 10.3.2020 o 10:21 :
Zdravím ťa, ťažko, v tomto radiť, čo myslíš pod pojmom zábava??? Ja mám winchester sxp defender, dlžka hlavne 46cm, a využívam to hlavne do pohonu, Pohonom sa so psami venujem intenzívne, čiže za sezonu ich mám desiatky. Poviem ti tak, výhody, krátka hlaveň, zasobník 4+1, rýchlosť strelby skoro taký istý ako automat, atd...Ja mám úpravu coastal marine, strieborný chrom, kôli väčšej odolnosti ako klasika brunír. Inak aj tento Wincester robia turci, ako pomali vačšinu púmp. A ešte pre xwolfa, pri praktickej strelbe v pohone max do 30metrov sú ti drážkované hlavne na prd, všetko je to len o strelive. Ja som vyskúšal rôzne, najlepšie a najpresnejšie sa mi páčia Litovské Duplexxi 12/70, 32gramove, ale to sú oceľové, nech si vraví kto čo chce, pre mňa sú omnoho lepšie ako klasika olovené. Je to debata na dlho, tak hádam v skratke asi toľko. Kukni ak chceš moje fotky mám tam pár zo strelnice. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off xwolf, 10.3.2020 o 10:21

Benelli Nova. Dajú sa k tomu kúpiť aj výmenné hlavne, napr. drážkovaná pre presnejšiu streľbu jednotnou strelou. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM