Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Elektronické slúchadlá - diskusia

autor: off martin6
pridané: 19.1.2020 21:17
Ahojte, má niekto skúsenosti s elektronickými slúchadlami? Mam konkrétne na mysli ich zosilnujucu funkciu.Napríklad keď budem sedieť na otvorenom posede budem lepšie počuť prichádzajúcu zver a rôzne iné zvuky z okolia?
počet zobrazení: 1 290
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
on xwolf, 20.1.2020 o 16:23

Peltor SportTac je základ pod ktorý by som nešiel. Pre mňa majú univerzálne využite od strelnice až po spoločnú. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off comex, 20.1.2020 o 15:51

...ja som si jedne kupil - ovplyvnený videami z Youtube. Žiaľ nemal som šťastnú ruku - napíšem hneď prečo: 1. reakčný čas - zakladna funkcia týchto sluchadiel je počuť zvuk do určitej hladiny a nasledné vypnutie mikrofonu resp. reprodukovania snimaneho zvuku. Pri mnou vybraných je tato funkcia problematicka v uzavretých prietorov na strelnici - na vonkajšej to ešte pri pištoli fungovalo ale problem nastal pri guľovnici. Na posed resp. na spoločnú som ich teda nebral 2. zosilnenie prichadzajuceho zvuku - tu ale treba mať na zreteli že zosilniť sa da iba to čo sa zachyti a teda zavisi od citlivosti mikrofonu a jeho okruhu resp. priestoru snímania. Pri kupe s týmto zamerom by som teda určite sledoval tieto parametre. ak teda investovať do sluchadiel určite do kvalitnejších napr. 3M Scotch ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov