Heming hunting
dnes je pondelok,  13. máj 2024,  meniny má Servác,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:11,  dnes západ slnka: 19:13
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Pouzivatelske nazory a postrehy zbrani Mauser M18, Sauer 100 classic XT, Tikka T3X Lite. - diskusia

autor: off Kanny202
pridané: 11.11.2019 15:19
Zdravim Vas priatelia. Chcel by som sa dozvediet par nazorov a postrehov k zbraniam Mauser M18, Sauer 100 classic XT, Tikka T3X Lite. Vopred dakujem za kazdy komentar.
počet zobrazení: 1 986
počet hlasov: 2
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Jagrik21, 17.11.2019 o 15:46

Ja sa vyjadrím, za Tikku T3X ...mám ju, polujem s nou, nehodlám meniť. Čo sa týka nosenia veľmi lahučká flinta (aj s puškohladom) a príjemná na nosenie. Mám ju v osmičke, a žiadne problémy, že by zbraň kopala alebo niečo podobné. Napinák som použil iba raz, poistka je na celkom dobrom mieste ,,po ruke,, takisto mi celkom vyhovuje ,,maslový,,chod záveru, možno jedno malé mínus zásobník na 3 náboje, ale dá sa dokúpiť aj na viac, takže nevidím problém. A exteriér... ja to hodnotím, flinta zodpovedajúca cene ...žiaden luxus, ale pre mňa pohladná flinta a hlavne v jednoduchosti je krása ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off spito270, 12.11.2019 o 8:22

Ten mauser je konstrukcne na nerozoznanie od S100. Len dizajnovo je na tom horsie (moj subjektivny nazor). Par rokov som vlastnil Tikku t3 lite a teraz mam druhy rok sauer 100. S tym sauerom som spokojnejsi, ale to iba preto, ze mi ta pazba viac sadla. A ma 5 ranovy zasobnik. Tikka zas disponuje napinacikom, ma sikovnejsiu poistku, je lahsia a to aj v dreve. Spust je u oboch zbrani jemna, napinacik som na tikke vobec nepouzival. Myslim, ze najlepsie sa budes vediet rozhodnut, ked si tie zbrane vyskusas v rukach. Ani sauer, ani tikka ta nesklamu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off dolfi, 11.11.2019 o 22:02

Tikku T3x litte som mal,super zbraň,zaver,pažba prijemna,presnosť super.M18 som drzal v ruke,vyzera lacno,aspon tak pôsobí,s tikkou sa neda porovnať,za tie prachy by som si ho nekupil,toť môj nazor ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off vladkom3, 11.11.2019 o 21:34

Držal som len Mauser m18 a zaver sice ide ako po masle ale celkovo ta zbran vyzera hrozne lacno a nekvalitne. Tiež som po nej pozeral ale toto ma odradilo hned ako som ju videl nazivo a nie na fotke. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM