dnes je štvrtok,  2. apríl 2026,  meniny má Zita,  spln: 2. apríl 2026,  dnes východ slnka: 06:24,  dnes západ slnka: 19:14
termovizia nocpix
×
×
ODIMON

Prosim o radu - diskusia

 
autor: mates1
pridané: 17.9.2019 22:58
zobrazení: 1 381
hlasov: 0
Ahojte rnProsim vas mam doma staru Z-tku 8x57js. Problem je v tom ze ked rychlo spustim poistku, tak mi odpali ranu pri pomalom spusteni to neurobi . Nemate niekto skusenost? Pouzivam inu zbran tuto mam v trezore ale rad by som to dal do poriadku . Dalujem za kazdu radu lovu lesu!
 
 

Aký je dôvod označenia diskusie za nevhodnú?

Príspevky

zoradiť
tomasik
Určite zajdi..za zbrojarom bude niečo zo sputacim mechanizmom....sam by som do toho nebabrall..
hunter2
Tu ti pomôže asi len zbrojár.

Užívaním portálu LovuZdar.sk užívateľ prehlasuje, že sa oboznámil s autorskými právami, podmienkami používania a všeobecnými pravidlami tohto portálu, plne rozumie ich obsahu, súhlasí s nimi, bude sa nimi riadiť a na znak súhlasu s ich obsahom sa zaväzuje ich dodržiavať pri užívaní portálu www.lovuzdar.sk a využívaní jeho služieb.

Admin nezodpovedá za obsah pridaný návštevníkmi LovuZdar.sk.

Admin si vyhradzuje právo vymazať akýkoľvek obsah pridaný návštevníkmi portálu, ak tak uzná za vhodné.

×