Heming hunting
dnes je pondelok,  29. apríl 2024,  meniny má Lea,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:32,  dnes západ slnka: 18:54
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Stretko LovuZdar.sk - diskusia

autor: off operak
pridané: 13.1.2009 8:58

Diskusia ku každoročne organizovanému stretnutiu priateľov portálu LovuZdar.sk

počet zobrazení: 29 545
počet hlasov: 3
okruh tém: stretnutia a akcie
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

správca admin, 22.3.2017 o 11:16

Stretko LovuZdar.sk 2017 - Chcel by som sa spýtať či by bol záujem o stretko LovuZdar.sk v termíne cca koncom júna (piatok - nedeľa). Ubytovanie by bolo v Areáli Zdravia v Jedľových Kostolanoch ( viac informácií si môžete pozrieť na odkaz ) cca 15 km od Zlatých Moraviec. V tomto čase je už i napustený bazén, sú tam rôzne ihriská pre športové vyžitie. V sobotu je možné realizovať turistiku na zrúcaninu hradu Hrušov, v blízkosti je Kaštiel Topoľčianky, Žrebčín Topoľčianky, ... V sobotu by sme prenajali strelnicu na asfaltové terče v Obyciach (cca 8 km od ubytovania), uskutočnili by sme súťaž v streľbe i na asfaltové terče i pre deti súťaž zo vzduchovky. Bude k dispozícii biliardový stôl, laserová strelnica. Cena za ubytovanie (2 noci) a polpenziu (2x večera + 2x raňajky) je cca 35 €. V sobotu zabezpečíme na obed guláš. Mali by ste o takéto víkendové stretnutie záujem? Mám to začať vybavovať? Prosím na znak súhlasu = záujmu dajte tomuto príspevku hlas. Ďakujem.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 15

komentáre

zoradiť
zobrazené 1361-1400 z 1428 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off perdix, 15.1.2008 o 17:50

Ja sa pripájam tiež k tejto myšlienke. Ale netreba to rozdeliť na záp., str., vých., Slovensko, lebo podľa mňa by nás až toľko nebolo, že by sme sa nemohli spolu pokecať a zabaviť. Ćo sa týka spoločnej poľovačky, je to hudba budúcnosti. Rok 2008. Čo Ti n to Max, a ostatní...? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bodo1948, 15.1.2008 o 17:05

Aj ja sa pripájam k tejto myšlienke. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off juraj22, 15.1.2008 o 12:52

rad by som prisiel a bolo by mi jedno kde by to bolo.velmi dobry napad. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 15.1.2008 o 11:32

a ten ples by mohol byt kludne 3 x (zapadne slovensko, stredne slovensko, vychodne slovensko) aby to nemali niektori daleko s cestovanim. ved uvidi sa podla zaujmu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 15.1.2008 o 11:27

Cize plati co som pisal i pred pol rokom:
viem vybavit Strelbu na asfaltove holuby, alebo ples. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 15.1.2008 o 11:20

mirojevo - vedel by si nieco take zorganizovat? vedel by si o mieste? bolo by co ponuknut? nech to nie je len stretnutie ako v krcme pri pohari piva, ale nieco napr. ta polovacka by bodla

bolo by mozne a vedel by to niekto vybavit zorganizovat spolocnu polovacku, kde by mohli prist vsetci kto ma zaujem z tejto stranky? za poplatok by bol odstrel niecoho - ja neviem .... skuste nejake namety.

Pretoze ak by sme chceli nieco zorganizovat, myslim ze je na case zacat riesit.

P.S. - ja by som vedel zorganizovat tzv. Ples lovuzdar. Viem zabezpecit kapelu, a miesto by sa vybralo podla poctu zaujemcov. Prisli by ste sa zabavit i so svojimi partnerkami. Take nieco by som si vedel predstavit. Ale to je skor take plesove, nie priamo polovnicka akcia. (to je fakt ak to co som hovoril, ze posedenie)

dakujem za vase namety ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martinhodon, 5.12.2007 o 17:10

tak ti co to mate blizko do ziliny navrhnite miesto a cas. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off iboo, 5.12.2007 o 13:53

cez tyzden som aj ja v ZA, tiez som za :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Cilan, 5.12.2007 o 7:12

ja som tiez zo ZA a som za :), a aj bibik bude asi za , teda ak bude cas ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 4.12.2007 o 23:17

sak hej ale ja to mam kusa dalej neviem uvidim dajte vediet kedy presne a kde a ozvem sa uvidimeco a ako ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marosko, 4.12.2007 o 21:25

Som z Prievidze a som za. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off juraj22, 4.12.2007 o 20:52

no to je dobry napad dohodnime to a neni problem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martinhodon, 4.12.2007 o 20:41

Kedze stretko v Antole niako nevislo navrhujem dohodnut nove. napr. ak su tu niaky uzivatelia z okolia Ziliny mozme dat stretko aj niekde v meste a popri tom sa moze dohodnut aj stretko pre ostatnych. niekedy na navy rok.Myslim ze spoznat novych ludi s rovnakymi zaujmi neni zle tak sa pridajte kto ma zaujem .

PS a vsetci co ste z okolia ziliny tak dajte o sebe vediet. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MAX2, 28.9.2007 o 10:06

Chlapci, stálo by to za to. Chystal som sa do Antona, ale v tom čase sa mi nazhromaždilo toľko akcií, že to časovo jednoducho nevyšlo. S Vladom, Cilanom, Patom občas komunikujeme, ale osobne je osobne... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Cilan, 28.9.2007 o 9:52

ty brdooo, velka pocta pre mna ze sa tam objavilo aj moje meno ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off perdix, 28.9.2007 o 9:40

Odkedy chodím častejšie na túto stránku, odvtedy mi začína vrtieť v hlave myšlienka, že by som sa rád stretol na dlhší pokec s niektorými aktívnymi "členmi tejto PZ LOVUZDAR.SK". MAX2, VLADO2406, CILAN, atď ... Nechcem nikoho vynechať! S tými ľuďmi ktorí rozmýšľajú rovnako! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.8.2007 o 8:53

Aj ja som chcel ísť, no práve vtedy idem na svadbu. Takže z toho nakoniec nič nebude :(( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martinhodon, 20.8.2007 o 20:51

sobota bude najlepsie treba urcit cas a miesto ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off juraj22, 20.8.2007 o 20:20

ahojte planujem tam ist tak sa mozme stretnut,v sobotu? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martinhodon, 19.8.2007 o 10:20

Pani tak sa to tu blizi, plati stale to stretko v Antole? urcite vhodne miesto a cas. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martinhodon, 19.8.2007 o 10:19

Myslim ze keby bol niaky ten gulasik a niake to pivko tak to by v pohode stacilo ale ak by sa pridala aj ta polovacka to by bol len taky bonbonik ale je to fajn napad. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Cilan, 18.8.2007 o 21:54

no tak sa nenajde nik kto by mohol daky noclah zorganizovat? , to s tym strielanim byt nemusi staci ak sa daky gulasik navari a nieco popije aj ked s tou polovackou by to bolo ovela krajsie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martinhodon, 18.8.2007 o 18:21

Polovnik som sice neni ale rad by som sa zucastbil takze somnou mozete pocitat ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off muno211, 10.8.2007 o 12:30

No určite dobrý nápad... Ak by sa niečo konalo a bolo by to možné, určite sa rád pridám a zapojím i do prípadných príprav... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gamo, 6.8.2007 o 15:14

Ja by som aj prišiel, ovšem záleží kde to bude. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 6.8.2007 o 15:13

V našom PZ by som vedel vybaviť (máme strelnicu) streľby na asfaltové terče, mohlo by to byť nejakú neďelu (resp. sobotu) doobeda, uvariť si poľovnícky guláš, a poobede až do večera hudobnú zábavu (to aby ste mohli vziať i manželky a vytancovať ich) Či by sa mi podarila vybaviť spoločná poľovačka v našom revíry, to neviem, ale ak bude záujem zistím. Naše PZ sa nachádza v Nitrianskom kraji, okres Zlaté Moravce - vyhovuje poloha? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 6.8.2007 o 15:10

Zišlo by sa vedieť aspoň približný počet ľudí, ktorí by tam prišli a podľa toho potom vyberať priestory. A či zorganizovať spoločnú poľovačku, alebo strelby na strelnici, a či aj prenocovať na nejakej chate, alebo iba celodenná akcia - to všetko sa dá podľa mňa uvažovať až potom keby sme vedeli počet ľudí. Lebo napr. vybaviť poľovnícku chatu na nocľah pre 10 ľudí a príde 100 ľudí, tak potom čo?
Ja som za nejakú akciu, prečo nie, ale treba o tom podiskutovať. Myslím že je celkom reálne, že 50 ľudí by prišlo. Čo myslíte? Skúsim sa poobzerať tu po okolí aké máme možnosti a uvidíme. Zapojte sa aj ostatní ak máte chuť. Skúsme nájsť dobré miesto a akcia sa môže kľudne uskutočniť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pakôň, 6.8.2007 o 7:53

a co potom jak sa nic nestreli? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mirojevo, 6.8.2007 o 7:53

Zdravím, naše združenie má vlastnú strelnicu pre streľbu z malorážky, (ostala nám po Zväzarme) , čiže tam by sme sa mohli stretnut , no je to na východe východe slovenska , tak neviem ako to vyhovuje.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off SHAJTAN, 6.8.2007 o 7:50

Nápad za vsetky drobné. Keby sa nieco take konalo,určite by som prišiel. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Cilan, 5.8.2007 o 22:18

no ja zatial nemam moznost vybavit nic co by sa na toto hodilo takze sa pridam k davu;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ricardo8, 5.8.2007 o 21:01

No jasne nepolovnici varia gulas, nalievaju a mozu aj spievat!Ale nie urcite sa vsetci zabavime uz len vymysliet kedy, kde a co a ideme na to!A Jakubson ty si chod vypit kakavko a do postele!:-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jakubson, 5.8.2007 o 20:23

Cilan:keď robia poľovníci guláš mali by doňho pridať BROKOVNICU ako myslím BROKOLICU VEĎ VIETE BROKOVNICA JE ZELENINA!!!!!!!!!!!!!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Cilan, 5.8.2007 o 20:14

no ti budu zatial varit ten super polovnicky gulas ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pakôň, 5.8.2007 o 19:27

a co ty co niesu polovnici? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gamo, 5.8.2007 o 13:53

Co je bateria na strelnici? :? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Cilan, 5.8.2007 o 13:15

a chcelo by to vybavit este aj daky noclah nie? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ricardo8, 5.8.2007 o 11:55

A mam este jeden napad co tak strelnica stacila by bateria!Co ty na to Miro? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ricardo8, 5.8.2007 o 11:14

Zdar!Velmi dobry napad, tiez som rozmyslal ze najlepsie by bola nejaka bazantnica!Ved tam asi nepojde o polovanie skor o zoznamenie a pokecanie, urcite si budeme mat co povedat!A jasne super napad ze aj nepolovnici vsak tu mame super fotografov!Super myslienka, Miro mas u mna +! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mirojevo, 5.8.2007 o 11:02

Skôr by som to bral ako niečo na zoznámenie , uvariť guláš, pokecať .. a pod. a mohli by prísť aj nepoľovníci... :-)) , tí budú fotiť , variť a nalievať:-),
ide o to že keď by to bolo na škodnú , alebo napr. na bažanta , tak by to nemuselo veľa stáť.
Ja by som vedel vybaviť pre nás poľovačku niekde v bažantnici, ale možno niekto by vedel aj o niečom inom. Miro ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 1361-1400 z 1428 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov