Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Stretko LovuZdar.sk - diskusia

autor: off operak
pridané: 13.1.2009 8:58

Diskusia ku každoročne organizovanému stretnutiu priateľov portálu LovuZdar.sk

počet zobrazení: 29 488
počet hlasov: 3
okruh tém: stretnutia a akcie
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

správca admin, 22.3.2017 o 11:16

Stretko LovuZdar.sk 2017 - Chcel by som sa spýtať či by bol záujem o stretko LovuZdar.sk v termíne cca koncom júna (piatok - nedeľa). Ubytovanie by bolo v Areáli Zdravia v Jedľových Kostolanoch ( viac informácií si môžete pozrieť na odkaz ) cca 15 km od Zlatých Moraviec. V tomto čase je už i napustený bazén, sú tam rôzne ihriská pre športové vyžitie. V sobotu je možné realizovať turistiku na zrúcaninu hradu Hrušov, v blízkosti je Kaštiel Topoľčianky, Žrebčín Topoľčianky, ... V sobotu by sme prenajali strelnicu na asfaltové terče v Obyciach (cca 8 km od ubytovania), uskutočnili by sme súťaž v streľbe i na asfaltové terče i pre deti súťaž zo vzduchovky. Bude k dispozícii biliardový stôl, laserová strelnica. Cena za ubytovanie (2 noci) a polpenziu (2x večera + 2x raňajky) je cca 35 €. V sobotu zabezpečíme na obed guláš. Mali by ste o takéto víkendové stretnutie záujem? Mám to začať vybavovať? Prosím na znak súhlasu = záujmu dajte tomuto príspevku hlas. Ďakujem.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 15

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-80 z 1428 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off pepies, 22.12.2017 o 20:18

Ľuboš ti dozijes určite ty mas tuhy koreň teba by zlomilo jedine že by prestali vyrábať S&B Milos treba Doda otravovať a on sa rozhýbe:0) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 22.12.2017 o 15:57

bože ved su vianoce a už chceš datum,nechaj ho dýchat,ked povedal že bude tak bude:):):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milos1milos, 22.12.2017 o 14:12

DODO daj niaky datum ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 22.12.2017 o 13:26

Peťo ,hádam sa toho dožiju:):):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 22.12.2017 o 12:23

Tip: chata Breziny nad Skýcovom. Konfort pre poľovníkov postačujúci a môžu tam aj psy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pepies, 22.12.2017 o 11:54

Dodo ale nie ako tento rok hlavne ked Lubenko chce prvý krát prísť ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off lubenko, 22.12.2017 o 10:35

no buď tento rok ,lebo už nikdy :):):):):):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.12.2017 o 0:16

Áno dáme stretko LovuZdar.sk v roku 2018. Beriem si to pod patronát. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milanf, 20.12.2017 o 17:52

Tiež sa pripájam za zorganizovanie nejakej akcie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off milos1milos, 15.12.2017 o 0:06

7 rokov zabudnutá vec .... ide na to.. ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 12.11.2017 o 8:38

Peťo ja nemám na to čas ani nervy... :) ale nakoľko som zmenil partnerku tak teraz nebudem mať problém prísť hocikedy a kamkoľvek... :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off pepies, 11.11.2017 o 23:42

Mišol nedbám budeš organizátor?? :o) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 11.11.2017 o 22:12

No čo . .. dáme stretko budúci rok .. ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off lubenko, 20.4.2017 o 19:50

konečne som sa rozhodol že pôjdem a nič z toho,no čo už,ešte že mame stretnutie z už skoro zabudnutého PIDU. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 20.4.2017 o 16:46

Bohužiaľ musím sklamať každého kto sa tešil na tohtoročné stretko, došlo k nedorozumeniu s prevádzkovateľom penziónu a predbežne zajednaný termín už predal, takže nemáme sa kde ubytovať. Skúšal som i iný penzión neďaleko ale aj tí sú obsadení. Takže bohužiaľ budeme musieť stretko odložiť na budúci rok. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

správca admin, 23.3.2017 o 10:21

lubenko prenájom strelnice by sme zasponzorovali z LovuZdar.sk, je potrebné počítať: priniesť si vlastnú zbraň, náboje (možno by som vedel vybaviť aby bol možný predaj streliva i priamo na strelnici), holuby/položky na súťaž sa budeme snažiť zasponzorovať tiež my, mimo súťaže pravdepodobne 2 € položka (10 holubov). Nevybavoval som zatiaľ nič, čiže presne neviem povedať a treba tieto informácie brať trochu s rezervou. A treba povedať že je to strelnica bez prístrešku, čiže je to možné realizovať iba v prípade priaznivého počasia. V prípade nepriaznivého počasia budeme musieť vymyslieť na sobotu iný náhradný program. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 23.3.2017 o 8:33

vyzerá to dobre ,aký je prenajom strelnice s akým rozpočtom treba počitať ?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.3.2017 o 11:16

Stretko LovuZdar.sk 2017 - Chcel by som sa spýtať či by bol záujem o stretko LovuZdar.sk v termíne cca koncom júna (piatok - nedeľa). Ubytovanie by bolo v Areáli Zdravia v Jedľových Kostolanoch ( viac informácií si môžete pozrieť na odkaz ) cca 15 km od Zlatých Moraviec. V tomto čase je už i napustený bazén, sú tam rôzne ihriská pre športové vyžitie. V sobotu je možné realizovať turistiku na zrúcaninu hradu Hrušov, v blízkosti je Kaštiel Topoľčianky, Žrebčín Topoľčianky, ... V sobotu by sme prenajali strelnicu na asfaltové terče v Obyciach (cca 8 km od ubytovania), uskutočnili by sme súťaž v streľbe i na asfaltové terče i pre deti súťaž zo vzduchovky. Bude k dispozícii biliardový stôl, laserová strelnica. Cena za ubytovanie (2 noci) a polpenziu (2x večera + 2x raňajky) je cca 35 €. V sobotu zabezpečíme na obed guláš. Mali by ste o takéto víkendové stretnutie záujem? Mám to začať vybavovať? Prosím na znak súhlasu = záujmu dajte tomuto príspevku hlas. Ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 15

off 357AS, 20.6.2016 o 17:16

Fíha,čo sa to stalo ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off operak, 5.6.2016 o 15:17

Priatelia do dnešného dňa mám len dve potvrdené účasti na našom každoročnom stretnutí (samozrejme okrem skalných účastníkov, tých však nie je viac ako desať ). Penzión potrebuje aby nás bolo minimálne tridsať, čo sa nepodarilo.Takže vám oznamujem že sa tento rok z dôvodu slabého záujmu stretnutie Lovuzdar.sk NEUSK0TOČNÍ. Peniaze nicku astronom a namor 676 budú poslané na ich bankové účty. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 23.5.2016 o 11:55

Milí priatelia, termín stretka sa nezadržateľne blíži avšak do dnešnej doby nikto z vás, ktorí ste sa nahlásili nezaslal platbu a tým nepotvrdil účasť. Potvrdených musí byť do 1. júna minimálne 20 ľudí. To znamená ZAPLATENÝCH. Ak tak nebude, naše stretnutie bude zrušené. Nechceme totiž zbytočne blokovať ubytovanie v penzióne Brest pre iných návštevníkov. Myslím, že už väčšina z vás tuší či príde alebo nie. Ak ste rozhodnutí prísť (asi áno a neviem neplatí), prosím kontaktujte mňa alebo Maťku (MatkaLC). Lesu a Lovu Zdar! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off pandur1, 18.3.2016 o 20:46

Ja chcem vedieť všetko :-)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off cagi, 18.3.2016 o 9:26

bodajby nie, ved tvaris sa tam vazne ako BUgar po zverejneni volebnych vysledkov:-):-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off fatran, 17.3.2016 o 14:11

zase si ma tam vycapil ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off operak, 17.3.2016 o 11:16

IX.ročník stretnutia priateľov Lovuzdar.sk-Brest ŽinčicaFest 2016 - Priatelia,všetko čo chcete vedieť o pripravovanom stretnutí píšte sem. Ďakujem a tešíme sa :-) Stretko LovuZdar.sk - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

správca admin, 28.6.2015 o 10:22

Priatelia video zo stretnutia je už zverejnené, môžete si ho pozrieť - odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off MatkaLC, 25.6.2015 o 21:43

No počkaj Števko v nedeľu... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off stefa, 24.6.2015 o 17:11

No a akože ináč. Či je Maťka iná??? Veď je naša? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off findula, 24.6.2015 o 17:03

Maťka aj Ty? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off BLEIKER, 24.6.2015 o 15:55

takže findula mal zrejme pravdu... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MatkaLC, 24.6.2015 o 15:31

Palko malokto ich bol schopny ovladat... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hunter2, 24.6.2015 o 8:16

Aj foťáky im asi zamrzli ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 23.6.2015 o 18:40

KriKa to maš z vlastnej skusenosti,nepodcenuj ludi čo boli na stretku ,lutujem,že sa mi zatial nepodarilo sa zučastnit,z rozpravania Laca Zvaru tam musi byt super,hadam to raz zrealizujem:):):),každe stretko dobrých ludi je super a tam boli samí dobrý ludia a hlavne milovnici prirody,zveri a super polovnici ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off KriKa, 23.6.2015 o 9:42

Este nevytriezveli, aj tak si nič nepamatajú. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off findula, 22.6.2015 o 17:48

Nějaké embargo na podávání informací nie? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off muno211, 21.6.2015 o 19:49

Priatelia, vyslovujem uprimne dakujem za to, ze som mal tu cest opat sa zucastnit stretnutia Lovuzdaristov, dakujem za skvelu atmosferu vytvorenu prave Vami vsetkymi, organizatorom dakujem za ich neoblomnu aktivitu pri organizacii a prajem nam vsetkym, aby sme sa o rok stretli v lone krasnej prirody a v kruhu ludi dobrej vole opat a stravili tak pekne chvile... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 5

off dede, 19.6.2015 o 21:19

Finďula asi máš osobnú skúsenosť ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off findula, 19.6.2015 o 17:54

To Vám bude zítra ráno špatně.Hezký víkend ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off hunter2, 19.6.2015 o 12:53

Učastníkom VIII. ročníka stretnutia Lovu zdar želám pevnú pečienku na pálenku ,pevnú obuv na Lysec a pevné počasie. Lovu zdar priateľia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 8

správca admin, 19.6.2015 o 9:28

Teším sa na stretnutie priatelia! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

zobrazené 41-80 z 1428 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov