Heming hunting
dnes je nedeľa,  5. máj 2024,  meniny má Lesana/Lesia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:23,  dnes západ slnka: 19:03
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

posedovy vak - diskusia

autor: off mino7774
pridané: 10.12.2018 22:18
poradte mi posedovy vak.
počet zobrazení: 1 171
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off hartge30, 13.12.2018 o 14:15

Mam ten od Margity. Takisto uz nejaky ten rocik. Som spokojny, neviem ako teraz ale ked som kupoval spodna strana bola bez zipsu. Prijemne teplo aj za velkych mrazov aj celu noc len v termopradle a svetri. A to som na zimu haklivy. Do vaku sa vyzuvam - nahodim papuce z ovcej vlny, na rebrik je dobry spodok na zips aby si vysiel hore uz vo vaku. Je k nemu aj rukavnik cize aj na ruky prijemne teplo. Mozem doporucit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off binka, 13.12.2018 o 8:16

Já mám tenhle. Člověk je v tom sice jako Michelin, ale funguje. Není úplně větru odolný. Výhodu má v tom, že člověk prakticky nemusí mít rukavice, jsou v podstatě integrované v rukávech a v tom vaku se dá chodit, šoulat. Vysoký límec, kapuca. Mě funguje už několikátým rokem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peterzh, 12.12.2018 o 19:22

Čo tak toto posedovy vak - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Esty, 12.12.2018 o 19:10

Tu mam fotku co som ho skusal naobliekany posedovy vak - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

on Esty, 12.12.2018 o 19:08

Ja som si minuleho roku dal usit podla mojich predstav cez odkaz a som s nim spokojny.Prv mi poslali strasne velky objemovo aj na dlzku a po dohode mi ho upravili.Ma aj rukavy a kapucnu ale tie som dal dole.Co som cital vela ludi si taktiez chvali od hubertusu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM