Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Delta Optical Titanium 8x56 ROH - diskusia

autor: off Igy007
pridané: 2.9.2018 21:19
Zdravim chcem kupit dalekohlad 8x56 rozhodujem sa medzi Delta Optical Titanium 8x56 ROH alebo omegon hunter 8x56 HD ma niekto skusenosti pripadne aj iny do 400e hlavne aby bol dobry za zhorsenych svetelnych podmienok dakujem
počet zobrazení: 1 733
počet hlasov: 0
okruh tém: ďalekohľady
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Peter10, 3.9.2018 o 18:09

Som vlastníkom delty ROH. Za zhoršených svetelných podmienok mi plne postačuje. Aj keď pri porovnaní s ďalekohľadom rovnakých parametrov od Vortexu mal druhý spomínaný navrch. Ale aj cenou. V porovnaní cena a kvalita - veľmi dobrý pomer. S krytkami som mal podobné problémy, ale už nemám. Vyriešilo to sekundové lepidlo. Vytiahol som ich, dal tam sekundak, zatlačil naspäť a no problém. Drží za každých podmienok. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Daniel8, 3.9.2018 o 11:25

Mam ho tiez. Nestazujem sa a spodnu krytku som stratil asi 3-4 krat. Nastastie som ju vzdy nasiel. Nieje to dobre doriesene. Vacsinou vypadne ked su krytky otvorene a niekde sedim. Vtedy sa zatlaci dovnutra a ked sa clovek postavi tak to zvykne vypadnut. Za tu cenu za zhorsenych svetelnych podmienok je nadpriemer.s DOT 8X56 ROH chybu nespravis. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sinko, 2.9.2018 o 21:38

deltu mám krátko, zatial spokojnosť, akurát dnes som stratil spodnú krytku, tak zamrzí ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov