Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Puskohlad Carl Zeiss DDR ZF4 - diskusia

autor: off milanco
pridané: 2.8.2018 17:27
Zdravim, kupil som gulovnicu spolu s puskohladom Zeiss ZF4 a chcel by som sa opytat na vase skusenosti. Je nejako upravovany predoslym majitelom, ktory je uz nebohy takze informacie nemam ziadne. Chcel by som ho dat zrenovovat (pociernit) skontrolovat tak zhanam nejaku solidnu firmu
počet zobrazení: 2 953
počet hlasov: 0
Puskohlad Carl Zeiss DDR ZF4 - diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off samu, 8.2.2019 o 18:21

neviem ci robia tu na slovensku osetrenie zbrane a optiky s keramickym povrchom ale mozem vám odporúcat pána Csukás Pétera odkaz z Budapesti. Ked máte Facebook tak ho tam nájdete i jeho práce . Koncom tyzdna bude mat stand i na vystave FEHOVA (polovnícka rybárska vystava) v Budapesti . webová stránka je : odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milanco, 9.8.2018 o 15:09

Dakujem, tak na zaciatok to skusim s touto neskor dokupim nieco novsie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ondrik, 4.8.2018 o 15:22

Zeiss 4*32 je kvalitná optika. To hrubé Tcko dokázalo aj neskoro večer presne ukázať na komoru. Dnes sa však dá už za pomerne lacný peniaz kúpiť obstojny puškohľad. Nevidím dôvod prečo dnes používať takúto optiku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off rudy72, 3.8.2018 o 22:15

Zdravím. Tiež mám uvedenu Zeissku na jednej guľovnici a tak by som sa chcel spýtať na dole uvedenu prerábku na 7*50 či to niekto robí aj teraz. Ak viete o niekom kto to dokáže tak by som mal záujem.Poprosil by som kontakt ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rubi764, 3.8.2018 o 13:32

Zdravím Milan. Presne ako Vám píše lanus jedná sa o upravu na zväčšenie 7x. Čo sa týka kvality puškohladov boli to velmi kvalitné puškohlady na tú dobu a poznám velmi vela ludí ktorí s nimi polujú doteraz. Ja sám som poloval s takýmto puškohladom a moje skúsenosti s ním sú len tie najlepšie. Prajem vela úspechov a presných výstrelov s ním. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on lanus, 2.8.2018 o 20:31

milanco - Začiatkom 90.r. rokov min.st. boli staré dobré Jeny upravované zamestnancami Meopty i opravármi opt. prístrojov namontovaním predsádky na parameter 7x50 . Ak je vnútro puškohľadu čisté tak stačí vonkajší povrch jemne prebrúsiť ,odmastiť a nastriekať čiernou farbou , čiže rozhodne nie počierniť !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM