Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Kratke a dlhe Haldanie - diskusia

autor: off rado666
pridané: 31.12.2008 16:08
mam sučku jagdterriera a ma slabe hladanie v hustine.ak mi viete poradit tak poradte
počet zobrazení: 1 869
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off rado666, 24.1.2009 o 18:48

vies co na polovacke mi isla celkom dobre som sa cudoval mi aj drzala divika sme strelili pri nej a tak dobre sa mi javila ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ali, 21.1.2009 o 20:39

No ako si dopadol z fenkou na plovačke? Tak mladým psíkom nemusíš chodiť každý deň do hory, najme nie na dlhé prechádzky.Zo šteňaťom alebo mladým psíkom stačí krátka prechádzka cca 30-45min. 2-3x do týžňa. Psík musí byť stále nažhavený na vychádzku , alebo prácu v revíry. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rado666, 9.1.2009 o 11:38

zajtra mame polovačku tak vyskusam lebo sme chodili cez sviatky kazdy den a sa mi zdalo keby ani nevladala predsa je este mlada ale teraz bude aj odychnuta zbadam ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 8.1.2009 o 19:29

Tak práve v tedy ju podpor slovami a potľapkaním.Musíš ju vtedy trošku nabudiť.A buď jej na blízku ona ešte potrebuje tvoju prítomnosť a podporu aj,keď len slovnú.Keď Ťa nebude vidieť nech Ťa aspoň počuje.Ono to pôjde neboj nič.Chce to len čas. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rado666, 8.1.2009 o 13:01

ona ide ma zaujem,ked sme v stacjej horetak hlada pekne ale ak hned ideme do huštiny tak sa mota len pri mne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off saintdevils, 8.1.2009 o 10:33

ali ma pravdu. netreba ju do nicoho tlacit. teraz ma 9 mesiacov - je to prave vek ked je sucka este v puberte a dost sa jej teraz formuje povaha aj spravanie....moja terierka zacala so zaujmom a odvahou pracovat samostatne az tak cca po roku...je to individualne nielen podla plemena ale aj podla osobnosti psika....musi ziskat to spravne sebavedomie a samozrejme, kazdy dobry vykon treba pochvalit...drzim palce:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ali, 7.1.2009 o 21:24

Ešte nieje nič stratené, nakoľko má len 9mesiacov a je to fena.Každý pes je iný, má inú povahu a tak ...Niektoré feny sú viac naviazané na svojho majiteľa.Treba jej postupne budovať a posilňovať sebavedomie pri kontakte zo zverou ako aj pri hľadaní.Možno by jej pomohol aj druhy pes ktorý by ju zaučil a mala by podporu v ňom. Určite netreba tlačiť na pílu, chce to veľa času a hlavne ju treba pochváliť za každý výkon. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rado666, 7.1.2009 o 19:33

ale dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rado666, 7.1.2009 o 19:33

bol a velmi vela stiku zo tverou mame oboru diviaciu 130ha a tam sa poluje a chodim tam s nou na spolocne a tam pride do sytku zo zverou velakrat je este mlada 9 mesiacou ale mala by uz ist podla mna ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ali, 5.1.2009 o 18:45

rado666 aká je stará tvoja sučka? Koľko mala možností sa stretnúť zo zverou v húštine ? To sú všetko dôležité veci na to aby fenka pracovala samostatne v húštine ,alebo v lese. Potom určite aj vrodené poľovné vlohy sú dôležité. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov