Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Reklamácia po slovensky.. - diskusia

autor: off Lubo138
pridané: 28.10.2017 17:54
Zdravim priatelia,rnrnChcem sa podeliť o nedávnu skúsenosť,možno ste mali podobný zážitok.rn Kúpil som si poľovnícky set na zimu(nohavice+bunda)rnPo minuloročnej zime bolo očividne,že s látkou a sitim,nieje niečo v poriadku.rnTak som si chcel uplatniť reklamáciu.rn Predavajuci mi po 37 dňoch oznámil,že výrobca zamieta chybu materiálu,vraj je to používanímrnS čím samozrejme nesúhlasím!rnMôj argument,že odev ešte nebol ani prany,vyznel ako lož.rnStalo sa vám niečo podobné,ako ste postupovali?rn rnĎakujem
počet zobrazení: 2 530
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Lubo138, 17.11.2017 o 21:33

Igor43-tuto skúsenosť som mal so zimným setom Hillman. Všetko ok čo sa vnútra týka,no vrchna látka sa začala zmolkovat.Zrejme som trafil na chybnú sériu,neviem.Predajca mi samozrejme vrátil peniaze. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Igor43, 1.11.2017 o 14:11

Lubo138- mohol by si uviesť názov, aby sme sa aj ostatní, čo máme záujem o kúpu nového oblečenia, vyhli prípadným problémom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Lubo138, 29.10.2017 o 12:53

Ďakujem pani,poznám ten zákon a budem sa podľa neho riadiť.Tovar som ešte neprevzal,keďže som mimo SK. Už vidím ako sa bude cukat,nemám rád takéto situácie.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off jaro1, 29.10.2017 o 11:11

Predávajúci je povinný vybaviť reklamáciu najneskôr do 30 dní od jej uplatnenia. Lehota na vybavenie reklamácie začína plynúť dňom nasledujúcim po dni, kedy bola reklamácia uplatnená. Lehotu na vybavenie reklamácie nie je možné žiadnym spôsobom predĺžiť. Po jej márnom uplynutí vzniká spotrebiteľovi nárok na odstúpenie od zmluvy a vrátenie peňazí za reklamovaný výrobok.Zdroj: zakon, SOI. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off pandur1, 28.10.2017 o 19:55

Spravil si chybu. Po 30 dňoch, ak nebola reklamácia vybavená, si mal zobrať peniaze. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov