Heming hunting
dnes je štvrtok,  28. marec 2024,  meniny má Sona,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:34,  dnes západ slnka: 18:08
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Aplikacia Lovu Zdar - diskusia

autor: off paly250
pridané: 28.2.2017 7:17
Zdravim kolegovia, osobne si myslim ze by sa zisla nejaka aplikacia do mobilu,pre lepsiu manipulaciu s portalom lovuzdar.sk , co vy na to? myslite ze by to uspelo u pouzivatelov tejto stranky? .....lesu a lovu zdar!
počet zobrazení: 4 185
počet hlasov: 2
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off findula, 28.2.2017 o 15:00

Vy se z těch mobilů jednou poserete

dať hlas príspevku | počet hlasov: 17

komentáre

zoradiť
správca MMasska, 5.4.2020 o 13:08

Reakcia na príspevok od amob12, 5.4.2020 o 10:37 :
Áno máme rok 2020 a o mobilnej aplikácií Lovuzdar už uvažujeme dlhšie a nielen uvažujeme ale už je to aj v štádiu riešenia, ale ako dobre viete nieje to len tak. Dobrá Apka sa musí dokonalá pripraviť a na to treba čas a peniaze a ako k zlosti stále do toho príde niečo čo ma vyššiu prioritu. Ani si neviete predstaviť koľko starosti a času je potreba k udržaniu spravneho chodu. Aj teraz sa musí prejsť na nový server ktorý má väčšiu kapacitu a vyššiu rýchlosť robíme to preto aby ste si portál užívali vo vysokom štandarde. Preto vás prosím o toleranciu a strpenie. Na všetkom sa pracuje ako nám to len okolností umožňujú. S pozdravom LZ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off amob12, 5.4.2020 o 12:37

Už je rok 2020. Mali by ste niečo s tým robiť stúpla by vám návštevnosť jednoznačne. Je to najlepšia stránka na SK. Nečakajte kým vás konkurencia predbehne a upadnete do zabudnutia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off binka, 3.3.2017 o 10:56

Príspevok bol administrátorom (namor676) označený za nevhodný pre porušenie pravidiel. ◄ reagovať

off goret, 3.3.2017 o 5:14

Príspevok bol administrátorom (namor676) označený za nevhodný pre porušenie pravidiel. ◄ reagovať

off RomanV, 2.3.2017 o 18:04

Príspevok bol administrátorom (namor676) označený za nevhodný pre porušenie pravidiel. ◄ reagovať

off JAGER18, 1.3.2017 o 20:23

Uz keď tu riešime tu APKU možno by nebolo zle dať nejaké návrhy čo by mala ta aplikácia obsahovať alebo čo by sme chceli aby obsahovala. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mikibar, 1.3.2017 o 19:44

Som vďačný za lokality na Slovensku kde nie je pokrytie telefónnym signálom a vďaka tomu som bez telefónu od6tej do 18tej a vôbec mi to nechýba. Skúste ten zázrak menom mobil niekedy raz za čas nechať na pol dňa vypnutý. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off dominikadominika, 1.3.2017 o 18:51

RomanV čo tu kecáš 7:26 že je nemožné ovládať a fungovať na stránke cez mobil alebo Tablet! Je to blud, ja fungujem na mobile skoro stále a stránka mi ide bez problémov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off RomanV, 1.3.2017 o 15:44

to lubenko: Plne suhlasim, ale co to ma prosim spolocne s temou v tomto vlakne? Napokon aj vyuzivate technologie a chodite sem a merito veci je, ze sa lovu zdar velmi tazko pouziva cez mobilne zariadenie cez ktorych je 80% pristupv vo vseobecnosti na stranky resp web ako taky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 1.3.2017 o 10:10

najidealnejšie by bolo keby ste si mohli do mobilou nainštalovat sonar ktorí by vam zistil v ktorej časti reviru sa nachadza zver a presne vas na nu naviedol,technologiam zdar ale lovu už nie, niekedy i tých pseudoochranárou chapem ,že chcu zregulovat polovníkov:):):):):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off RomanV, 1.3.2017 o 7:26

Pravdou je, ze dizajn stranky je za zenitom a stranka samotna nie je zial ani responzivna tj neprisposobuje sa mobilnym zariadeniam a tak manipulacia s nou mimo domaceho PC je narocna resp nemozna. Trend je taky, ze 80 % pristupov ci sa nam to paci alebo nie, je prave cez mobil ci tablet a tak sa prevadzkovatel nad tymto bude musiet zamysliet a zrealizovat redesign stranky, kedy by prave responzivita plne postacila a tu aplikaciu by nebolo treba, nakolko ju vzhladom my ako uzivatelia uzkoprofilovy nevieme zaplatit a ani neviem co by v nej bolo okrem toho co riesi responziv. Tych veci na zlepsenie je tu pravdupovediac viac ... Lovu a technologiam zdar :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Baikal, 28.2.2017 o 22:08

mat "20 milionov" aplikacii v mobile, to je take "moderne". Myslim, ze plne postacuje pokial spolahlivo "portal" funguje v "prehliadaci". No chapem aj "internetovych lovcov" ti potrebuju apku aj na chodenie na ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off paly250, 28.2.2017 o 20:19

myslim že by to bolo takto aj jednoduchšie, len kliknes a si v aplikácii , no lenže neviem kto, alebo akým sposobom by sa to mohlo vytvorit - osobne s tym skusenosti nemam.....a teraz nas je malo ktory by sme mali o to záujem, ale ked by aplikacia bola už vytvorená, myslim, že ovela viac ludi by si ju oblubilo a žačali by ju používať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off lubenko, 28.2.2017 o 18:55

Rudo alias findula no čo už ,to je to moderné polovnictvo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tibor112, 28.2.2017 o 16:55

...som za,dobu nezastavíš. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off cagi, 28.2.2017 o 16:12

Nuz je to mozne Findula, ale aspon by som pri tom chcel mat otvorenu aplikaciu Lovu Zdar:-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 5

off findula, 28.2.2017 o 15:00

Vy se z těch mobilů jednou poserete ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 17

off demo38ra, 28.2.2017 o 13:52

Výborný nápad ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 28.2.2017 o 13:50

podla mna ano ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov