Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Oblečenie Solognac z Decathlon - diskusia

autor: off chery
pridané: 16.11.2016 21:52

Dobrý deň prajem!rnChcem sa informovať , či niekto nemá skúsenosti s oblečením Solognac. Náhodou som našiel letáčik v časopise Myslivosť a nedávno otvorili kamennú predajňu v Košiciach. Niektoré ceny sú naozaj nizučké :)rnVčera som si tam kúpil púzdro na guľovnicu za 14,99 :)

počet zobrazení: 9 565
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off kiko741, 13.11.2017 o 17:12

Mam od nich nedavno kupene zateplene nohavice.Nepremokli ani vo vydatnom dazdi(otazka je dokedy),je vsak pravda ze po dlhsej chodzi som si dal prestavku a nebola mi v nich zima.a velmi sustia-doslova mi to vadi!asi tolko.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off citulik, 12.11.2017 o 14:36

Moja skúsenosť,tie zateplené veci za veľa nestoja,zlé sa to oblieka,futro sa pri obliekaní vytláča. Nohavice sú ako monterky z lídla, majú nízky sed a šuštia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off citulik, 12.11.2017 o 14:36

Moja skúsenosť,tie zateplené veci za veľa nestoja,zlé sa to oblieka,futro sa pri obliekaní vytláča. Nohavice sú ako monterky z lídla, majú nízky sed a šuštia.Ináč nakupovanie v pohode. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zala, 27.10.2017 o 20:23

mam skusenosť s nakupovaním v Decathlone tak v MR a to v budaorsi, kde je obrovský výber. Vrelo odporúčam. Taktiež som našiel tovar na MR stránke, avšak na SK stránke nebola. Napísal som mail do obchodu, kde som im napísal ref. číslo. Na druhý deň mi odpovedali a objednali tovar z centrálneho skladu vo Francúzku. Boli veľmi ústretový a pohotový. Vrelo každému odporúčam DECATHLON. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 26.10.2017 o 13:33

ked uz ist nakupovat do Decathlonu tak potom do Madarska --Decathlon Miskolc --- VYBER TOVARU oproti Decathlonu v BB alebo Decathlon v KE je 100 percent lepši, vyber tovaru a viac tovaru to čo maju v Madarsku som nenašiel ani v BB ani v KE eura menit nepotrebujete zaplatite platobnou kartou a je lepši kurz ako ked si zamenite ero na forint a aj tovar je lacnejši ako unas. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nocpet, 26.10.2017 o 8:25

Používam už 2. rok. Pre mňa osobne bezkonkurenčná cena ku relatívne veľmi dobrej kvalite. Mám zimný set nohavice a vetrovka, ktoré používam aj na spoločné poľovačky do pohonu. A veľká spokojnosť. Rovnako aj na zimné obdobie do posedov, ktoré nemáme zateplené. Odolné voči vetru, snehu aj dažďu, občas používam aj na snowboard :D Decathlon je aj v Europe BB, dobrý výber a čo nemajú vedia doviezť z predajní po Slovensku. Takže z mojej strany vrelo odporúčam. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off caky, 26.10.2017 o 7:16

Hickok dik za radu..asi si objednam tu za 111euri.lebo chcem ju vyuzit aj na posed okrem spolocnych. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off MarekPO, 26.10.2017 o 7:04

Na toto oblečenie nemôžem povedať nič zlé, pomer cena/funkčnosť je super. Mám od nich hocičo, od nohavíc po letné/plátené topánky. Myslím že je to dobrá kúpa. Preto stále neviem pochopiť, prečo niektorí kolegovia chodia vyobliekaní ako na front, keď sa dá fakt slušne a hlavne poľovnícky obliecť v Decathlone za rozumnú cenu.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off sipik, 26.10.2017 o 6:58

Caky, mám ju 2 týždne, vyzerá byť všetko OK, ale fakt trochu šuští. Ale to som vedel už pri kúpe, kupoval som ju v obchode a nie na nete. No bral som ju na spoločné poľovačky na bažanty a tam je to v pohode. O týždeň bude mať premiéru. Mám od nich aj take tenké ale pevné nohavice za asi 12€, kúpil som si hneď také isté čierne na strelnicu a voľný čas. Úplne vyhovujúce ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bojk, 25.10.2017 o 22:10

Tiež mám odtiaľ nejaké oblečenie. Myslím že OK, len odporúčam vyskúšať, niektoré modely celkom nezodpovedajú veľkostnému označeniu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on hickok, 25.10.2017 o 19:28

Pokiaľ Vám ide o nehlučnosť, tento model podľa mňa pomerne dosť šuští, pokiaľ solognac, poobzerajte sa po sérii SILENT HUNT, je tam zimná bunda za 110e, fakt dobrá ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off caky, 25.10.2017 o 19:00

co poviete na zimne bundy z decathlonu.skor mi ide o nehlucnost.je tam bunda za 75 eur.rozmyslam nad nou..taka zelena alebo hneda s kapucnou.dik ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on adam70, 18.11.2016 o 9:17

Mám odtiaľ pár vecí a zatiaľ som veľmi spokojný, veci využívam v pohone a zatiaľ sa mi nestalo že by sa mi bunda alebo nohavice roztrhli a to cez malinčie chodím skoro stále ... odporúčam. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

on elciervo, 18.11.2016 o 6:24

Dekáč môže byť,v BA sú celkom ústretoví, keď nemajú priamo na predajni sú ochotní to stiahnuť z inej predajne (skladu),,, ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off semjan, 18.11.2016 o 0:01

Mam taktiez od nich zimnu bundu za cca.50e kupenu davno v Miscolci. Osobne som doteraz nepochopil preco mam kupovat veci na seba za 200-300e do krikov a do blata.vyfintenych polovnikkv casto vidno a boja sa dotknut zveri len aby sa nepospinili ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off Margot, 17.11.2016 o 19:17

Mám veľa športových vecí z Decathlonu,aj značky Solognac a kvalita je za tú cenu výborná.Najmä kamuflážne veci sú v polovičných cenách od značkových výrobcov... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LuboT, 17.11.2016 o 14:25

ak tovar nemajú , tak napíšu mail, keď som zháňal balabány kačíc a akurát nemali požadované množstvo, hneď mi písali či mi majú tovar objednať z poľska ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sinko, 17.11.2016 o 13:37

Ja som tam nakupoval ešte keď neboli na Slovensku super obchod, dobre ceny. Bunda mi drží už 8 rokov, takze kvalita ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off stetien, 17.11.2016 o 12:28

V Ba som odskúšal , kúpil a zatial spokojnosť aj s cenou aj s kvalitou ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off chery, 17.11.2016 o 12:18

Tovar , čo nie je skladom sa nedá pridať do košíka. Objednávka bola fakt za 2 dni doma. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 17.11.2016 o 11:15

vyzerá to dobre, len škoda že veľa vecí čo majú v ponuke nemajú skladom. Lubo keď si objednávl cez schop,mali tovar na sklade? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LuboT, 17.11.2016 o 8:13

tiež mám z tohto obchodu pár vecí, za tú cenu fakt super, pri nákupe cez e shop mám tovar doma za dva dni ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 17.11.2016 o 0:40

mam zopar veci na polovacku za tie peniaze ok ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov