Heming hunting
dnes je utorok,  23. apríl 2024,  meniny má Vojtech,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:43,  dnes západ slnka: 18:46
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

rota virus - diskusia

autor: off icvokcem
pridané: 22.7.2016 20:56
zdravim vie my niekto poradit pred 4 tyzdnami my uhynuli 3 srncata neprikladal som tomu velky viznam dal som ich na rozbor tam sa potvrdil rota virus neviem co to bolo ale rozpadali sa creva aj mechur a medzitym uhynulo v oblasti cca10km cez 60ks jahniat a kozliat hlasili sme to na okresnu veterinu ale nas poslali kade lahsie vraj nemaju cas take veci riesit aj v okolitych reviroch sa naslo viacero uhynutych srnciat a vidno srny bez mladych. kto take veci riesi ked je hromadny uhyn kazdy co mal kozi ouce zdochli vsetke mlade jednemu 9ks za 24hodin o vahe 25k a vsetke na rovnake priznaky.....
počet zobrazení: 3 924
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Martin-R, 10.8.2016 o 22:54

icvokcem, poslal som ti správu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off icvokcem, 6.8.2016 o 22:33

ake udaje potrebujete a co sa stym da robyt ked kompetentny na to ....u mna by zaujimalo ci to nemoze byt mor mali na nose ako sople. pripadne mozme aj po telefone ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Martin-R, 31.7.2016 o 8:44

Ak chcem s tým niečo urobiť, potrebujem viacej údajov. Máte nejaké nové údaje? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off icvokcem, 25.7.2016 o 21:37

ale tento virus alebo co to je zabija vsetko ouce kozy srncata aj dnes 4 jahnata o vahe 30kg od prvich priznakou do 36hodin sa rozpadnu organy je to aj zdokumentovane a nahlasene ale kompetentny nerobia nic.. do dnes za 5 tyzdnou uhynulo cez 75ks a stale hynu,... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off win243, 25.7.2016 o 13:41

Podobný výskyt bol pred 2 rokmi v okrese Revúca. Ale je pravda, že ubúda srnčej zveri. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Daniel8, 23.7.2016 o 9:43

Tiez som nevidel tento rok ziadne srnča. A to som bol v roznich lokalitach. Vsetky srny chodia osamote. Okr NM. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off icvokcem, 23.7.2016 o 9:02

vy aspon mate niejake ale u nas niesu ziadne este nikto toho roku nevidel srnu z mladym vsetko bez mladych ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

on pavian, 23.7.2016 o 8:56

Tiež som si všimol veľmi malý počet srnčiat, že by to bolo týmto? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM