Heming hunting
dnes je sobota,  27. apríl 2024,  meniny má Jaroslav,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:36,  dnes západ slnka: 18:51
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

momentovy kluc - diskusia

autor: off meindl
pridané: 14.3.2016 19:51
Zdravimrnchcel by som si kupit momentovy kluc na zbran len neviem v akom rozsahu Nm ma byt a na kolko Nm mam dotahovat jednotlive skrutky, niekte som cital ze to ma byt pisane na obale od monazi ale ja som vsetky obaly zahodilrndakujem za pomoc
počet zobrazení: 3 351
počet hlasov: 1
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off motaq, 14.3.2016 o 20:34

zalezi hlavne od skrutiek samotnych a samozrejme od spoja ktory spajaju, aj ked skrutka bude rovnaka pri inom spoji moze byt iny utahovaci moment. Iny utahovaci moment budu mat skrutky zakladne a iny skrutky kruzkov......o pazbe ani nehovoriac... vzdy si treba najst informaciu ku konkretnemu spoju..... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off meindl, 14.3.2016 o 20:26

zalezi len na montazi ci aj na puskohlade? montaz mam mak milmont a optiku meopta ZD chcel by som stym dotahovat aj pazbu ta je z laminatu a ma beding ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 14.3.2016 o 20:16

no vacsinou sa to uvadza na obale montaze, takze zalezi od toho aka montaz resp. ake skrutky sa pouzivaju (priemer, dlzka). napriklad Leupold QR pre skrutky zakladne sa odporuca utiahnut tieto na 2,5Nm.... takze ak chces dotahovat skrutky montazi tak rozsah napr. od 1-5Nm odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov