Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

zver po zrazke s autom - diskusia

autor: off marekhano
pridané: 12.10.2015 7:43
Dnes rano cestou z prace...
Uz z dialky ked som vydel policajny majak na mieste som tusil zrazku auta so zverou. Nemylil som sa, len znova pohlad co zamrzi kazdeho milovnika prirody...v jarku lan cela od krvy a polamane zadne nohy, lenze stale na zive a vsemozne sa snazila vstat a uist. Ked som sa pital kolko tam uz takto je dostal som odpoved ze okolo hodiny. Policajt si splnil povinnost a upovedomil zdruzenie a pocka kym pride hospodar... Ked som sa ponukol ze ukoncim trapenie trpiacej lane nechcel ani pocut. Nejde to neak legislativne upravit ze by to mal nehodovkar v povinnostiach ??? Ta zver kolkokrat niekolko hodin caka na ranu z milosti...
(Ospravedlnujem sa za pravopis)
počet zobrazení: 1 960
počet hlasov: 0

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off miso243, 12.10.2015 o 8:16

Ešte horšie to je s železničiarmi. Asi nemajú priamy prístup k zoznamu hospodárov a ani nevedia, ktoré úseky železnice korešpondujú s jednotlivými revírmi. Minule trvalo pol dňa, kým sa ku mne dostala informácia o zrážke a to až cez tretiu osobu a aj to len náhodou. Ale jelienča sa zatiaľ trápilo. Naopak mne volali, keď vlak čosi zrazil o 3 revíre ďalej. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov