Heming hunting
dnes je nedeľa,  5. máj 2024,  meniny má Lesana/Lesia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:23,  dnes západ slnka: 19:03
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Zápisnica z členskej schôdze - diskusia

autor: off tompol1
pridané: 16.6.2015 15:34
Zdravím chcem sa opýtať, či môžem dostať zápisnicu z členskej schôdze do rúk, alebo ju mám len k nahliadnutiu?Neviem sa po to nejak dopátrať.ďakujem
počet zobrazení: 2 130
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Stagstalker, 16.6.2015 o 21:19

Ak si to aj vysetrovatel ci povereny prislusnik nevyziada, mozes tento dokaz navrhnut bud pisomne alebo priamo do zapisnice o vysluchu. Predpokladam teda, ze mas procesne postavenie poskodeneho. Ak by to aj ignoroval, treba ho opakovane navrhnut najneskor pri prestudovani vysetrovacieho spisu, pripadne formou preskumania postupu policajta prostrednictvom paragrafu 210 Trestneho poriadku. Ak je ta zapisnica nosna, myslim, ze si ju OCTK vyziadaju sami. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tompol1, 16.6.2015 o 19:37

takže radšej počkáme na oficiálnu žiadosť aj sme si to mysleli...ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vladoh1, 16.6.2015 o 18:37

Ak sa jedná o trestné konanie, OČTK si zápisnicu vyžiadajú ako jeden z dôkazov, teda ak sa jedná o listinný dôkaz, ktorý má podstatný význam v tomto konaní. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tompol1, 16.6.2015 o 17:08

ved ano ked ju mám k nahliadnutiu tak ju mám v rukách, ale či ju môžem mať doma a použiť a predložiť ju na moju ochranu a ochranu poľ. spoločnosti v trestnom konaní.V našom domácom poriadku sa toto nejak nerieši, lebo s takými vecami nik neráta a nerád by som niečo zmaril, lebo sa domnievam, že zápisnica zo zasadnutia je interný dokument a orgány činné v trestnom konaní si ho musia oficiálne vyžiadať a nemôžem im ho len tak predložiť aj keď zápisnica slúži na našu ochranu, ale bývalý člen sťažovateľ dokáže poukázať aj na takú v podstate formálnu záležitosť a poukázať zase na nejaké pochybenie z našej strany, ale to už je na dlhšiu debatu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off laco11, 16.6.2015 o 16:47

...aký je rozdiel dostať zápisnicu do rúk alebo de nej nahliadnuť? Osobne si myslím, že žiaden člen by nemal mať problém dostať sa k zápisnici. Otázne je jej doručovanie každému členovi. U nás je uznesenie čl. schôdze súčasťou zápisnice a doručujeme ho e-mailom všetkým členom. Doručovanie zápisnice všetkým členom nie je upravené žiadnym všeobecne platným predpisom, je to zrejme vec vnútorných predpisov PZ resp. PS. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tompol1, 16.6.2015 o 15:37

zápisnica z členskej schôdze - Zdravím chcem sa opýtať, či môžem dostať zápisnicu z riadnej členskej schôdze,alebo ju mám len k nahliadnutiu? Neviem sa poto nejak dopátrať.Ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM