Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Brokova kozlica+ gulobroková hlaveň - diskusia

autor: off Soldier
pridané: 4.10.2008 19:28
Chcem si kúpiť brokovú kozlicu s výmennou gulobrokovou hlavňou. Najlepšie českej alebo ruskej výroby. Poraďte mi prosím niejaké typy zbraní príp. katalog v ktorom najdem lepší výber.
počet zobrazení: 8 100
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off iboo, 25.10.2008 o 1:00

Soldier - ale videl som fotky kompletov ruských kozlíc ( síce z amíckeho webu) takže jediné komplety, ktoré sa možno vyrábajú idúna trh len na západ. ale nikde som v živote nevidel samostatnú hlaveň na predaj. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off iboo, 25.10.2008 o 0:59

Soldier - áno je tomu presne tak ako hovoríš. lenže prípad čo spomínaš sedí vo všeobecnosti na vybúchané flinty, ktoré majú vela vela minimagnumov, alebo magnumov za sebou . ja som mal gulobrok v ráži 7,62x54R a predchádzajúci 2 majitelia mu uštedrili spolu asi za vedro železniakov a tento jav so zámkom som mal bežný. na mojej broikovej kozlici to funguje super, drží po zalomení. otec mal IZ 27E a kolega polovník má IZ 12 (kal16) a takisto sa ejdná o staré vystrielané flinty, po zalomení sa hlavne vrátili kus nazad. nieje to kvôli bezpečnosti, je to opotrebenie zbrane. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Soldier, 24.10.2008 o 14:11

bodo1948- Ved to prestavovanie by si dali aj dobre zaplatiť.. :o))

iboo- Ked zlomíš tú IZ 27 EM, tak sa do spodnej komory dá v pohode vložiť náboj? Lebo som počul, že Bajkali ked zlomíš a pustíš, tak sa vráti trochu hlaveň hore a do spodnej nedáš náboj. Proste musíš držať hlaveň ked prebíjaš, aby sa ti nevrátila trochu hore? Možno to je kvôli bezpečnosti... Prosím vyjadri sa k tomu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bodo1948, 23.10.2008 o 22:54

Soldier na to písanie do Ruska zabudni to je utopia,iba ak by kvoli tebe prestavovali CNC.:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Soldier, 23.10.2008 o 18:27

iboo- No tak to nieje moc dobrá správa, čo si mi teraz oznámil. Ale na pohlad tie zbrane vyzerajú rovnako, ale oni to tak robia asi naschvál, aby si si kúpil u nich brokovnicu a prípadne aj gulovú kozlicu. Po tomto tvojom príspevku mám pocit, že oni naozaj nerobia výmenné hlavne, proste ked chceš gulobrok, tak si musíš kúpiť celú pušku. Ked to nepasovalo na IZH 27, tak to nebude pasovať nikde. Alebo napísať do ruska výrobcovi, či by nevedel na objednávku urobiť gulobrokovú hlaveň s takým mechanizmom aký má broková hlaveň a to už nebude lacný špás. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off iboo, 23.10.2008 o 16:24

Soldier - nemusí! takisto som mal doma IZH 94 a stále mám IZ 27 EM a nepasovalo to....sú tam nejaké malé rozdiely, ten gulabrokový zväzok nechcel ani len zaskočiť poriadne do brokovnicovej baskule... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Soldier, 23.10.2008 o 9:25

Tá gulobroková hlaveň čo je na tej IZH-94 by mala pasovať aj na brokovú kozlicu IZH-27М, ktorá mi padla do oka. Už len zistiť, či predajú samotnú hlaveň...... ale mali by. Myslím si, že bude za prijateľnú cenu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Frederik, 22.10.2008 o 18:34

No a tu máš aj ten rusky guľobrok odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Frederik, 22.10.2008 o 18:26

SORRY som zle pozrel stáva sa ;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vlastimidurcik, 22.10.2008 o 10:14

Prepáč, sú to len 2x brokové hlavne. Nepozrel som inzerát, ale len fotku a aj to zle. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vlastimidurcik, 22.10.2008 o 10:05

Oprava. dal to 20.10. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vlastimidurcik, 22.10.2008 o 10:03

Ahoj Soldier. Bodo1948 dal dnes do zbraní aj inzerátov na predaj to čo hľadáš. Je tam aj dobrá cena. Pozri sa na to. Vlasto. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Soldier, 22.10.2008 o 9:40

Frederik, tú stránku som už videl a viem že robia aj gulové kozlice, ale ja som chcel gulobrokovú výmennú a nie gulovú. Na tom obrázku, ktorý sem hodil iboo je gulobroková, ale na oficiálnych stránkach som ju zatial nikde nenašiel. To bude tvrdý oriešok zohnať ju. Ešte sa popozerám po niejakých katalogoch o zbraniach, snád niečo nájdem.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Frederik, 20.10.2008 o 21:42

Pozri si tuto stranku odkaz ... stalo by za pokus spytat sa v Suranoch ci to vedia objednat ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Soldier, 20.10.2008 o 20:22

U nás mi vo viacerých predajniach tvrdili, že rusi nerobia výmenné gulobrokové hlavne, ale je dosť možné, že sa k nám len nedostanú, avšak na ruských stránkach som žiadne gulobroky nevidel, iba gulové kozlice. A na druhej strane na stranke českej zbrojovky čo je tých pár kompletov, tak ceny sú fakt vysoké. Hmm tak teraz neviem... Jedine niejaký starší typ ZH (302 alebo 304), by mohol byť za lepšiu cenu.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off iboo, 15.10.2008 o 18:41

Bodo - robia, ale u nás na našom trhu som ešte nevidel. robia aj sety s výmennými gulovými, gulobrokovými a brokovými hlavňami, viď obrázok

odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bodo1948, 15.10.2008 o 15:14

Ak dobre viem Rusy výmenné hlavne nerobia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Frederik, 4.10.2008 o 22:26

skus pozriet stranku ceskej zbrojovky ... tam su ceny kompletov aj z vymennymi hlavnami ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM