Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Ako zmením príkaz na zapamätanie si môjho mena a hesla pre počítač? - diskusia

autor: off Igor43
pridané: 3.9.2008 22:17
Pravdepodobne omylom som počítačun zadaql príkaz na zapamätanie si mena a hesla a ten ma okamžite na stránku prihlási, čo mi nie je príliš po vôli, kešďže tento počítač používajú aj iní ľudia.Nechcem, aby niekto iný čítal moje príspevky z toho istého počítača. Poraďte, prosím. Ďakujem.
počet zobrazení: 9 916
počet hlasov: 0
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off stiffler, 7.9.2008 o 10:00

jj,normalne si najdi cez nastavenie prehliadaca zabezpecenie a trochu popezeraj a musis to urcite najst... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off samo, 5.9.2008 o 18:07

Neviem ci som spravne pochopil, ci mas na nom automaticke prihlasovanie sa alebo zapamatanie hesla. Na automaticke prihlasenie by malo stacit dat Odhlasit.
Zapamatavanie mena a hesla bude niekde v nastaveni prezeraca. (Nastroje, Predvolby alebo Nastavenia, zalezi podla programu alebo prekladu) Tam niekde pohladaj Sukromie, Bezpecnost, Hesla alebo nieco podobne. Vacsinou sa daju zobrazit servery pre ktore sa hesla pamataju a vymazat iba zelane. Asi nevymaz vsetky, lebo ak to pouziva viacej ludi, moze tam byt ulozene automaticke vyplnenie hesla aj pre ine servery na ktore sa uz davno zabudlo ... aby niekto nebol prekvapeny. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM