Heming hunting
dnes je sobota,  18. máj 2024,  meniny má Viola,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:05,  dnes západ slnka: 19:20
IBO výpredaj

Vábenie kačíc - diskusia

autor: off Mysho22
pridané: 19.10.2014 14:48

Páni rád by som vedel aké máte skúsenosti s vábením kačíc. Na aké vábničky najlepšie reagujú prípadne použitie iných lákadiel pre kačky.


počet zobrazení: 2 892
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Mysho22, 7.11.2014 o 7:41

Páni tak najlacnejšie balabany som našiel na odkaz zhodou náhod tie isté teda aspoň podľa obrázku čo majú v ostatných eshopoch po 10€ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off capito72, 7.11.2014 o 6:40

mysho22: sory poplietol som názov. správne je cekuj.sk.ešte raz sory.tie atrapy od psittacus sú super, hlavne cena. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off psittacus25, 6.11.2014 o 19:59

Mysho22 ,pozri si stranku odkaz ,je rozdiel ich kupit na tejto stranke po 3.60e, lebo na niektorych strankach alebo polovnickych obchodoch ich ponukaju od 16 - 18 e. Su fakt perfektnéé. Vábenie kačíc - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off capito72, 5.11.2014 o 6:49

mysho22:atrapy ale aj vábničky zoženieš na stránke čekni.sk.Ja používam vábničky buck garden,úspešnosť cca 70%. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mysho22, 31.10.2014 o 8:13

psittacus: Kde si prosím zohnal také atrapy? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mysho22, 19.10.2014 o 21:05

premvadasz: Ano kukurica teraz už kukuričné strnisko patrí do nášho revíru problém je že sadnúť si len tak do prostred poľa by bolo asi troška od veci a kačky by hneď tušili zradu. Navyše jediný kryt sa nachádza pri rieke alebo kanály preto zvažujem zašit sa do kríkov ku kanálu a skúsiť s vábničkou natiahnuť nejaké kačky bližšie k sebe ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 19.10.2014 o 20:32

Mysho22 ja som vabnicku na kacice nepouzival ale co chodime s kolegom ten ma, vyrobcu nepoznam, uspesnost ze kacice na nu zareaguju je asi tak 50-60%. neviem ci ta kukurica co spominas patri do vasho reviru ale ak ano tak treba pouzit stare zname prislovie "ked nejde Mohamed k hore hora ide k Mohamedovi" a sadnust si ku kukurici:)) akurat dnes som bol kuknut zacali uz kukuricu kosit a po kombajnoch je tam zrna pozehnane, bezne chodime na kukuricne strnisko ale ako som uz pisal ked kolega zavabi tak uspesnost je asi 50-60% ze kacice natiahne na seba. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mysho22, 19.10.2014 o 19:44

Chlapi kukurica nem špatná ,ale u nás nerealizovatelné na Myjave nám ho zrušia Vodohospodáry a na vedlajšom kanály zase bobry teraz je vedla rieky aj kanála kukurica na ktorú nalietavajú veselo kačky len vždy idú mimo dostrel preto ma skorej zaujíma nejaké to šidítko nakoľko vábnička od Devany má skorej odpudzujúci účinok prípadne sa prejavuje môj hudobný talent všetko poku..... :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zekon, 19.10.2014 o 18:53

presne tak, kukurica k vode a je zavábené :-) asi tak ako na fotke... Vábenie kačíc - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 19.10.2014 o 18:43

Kukurica :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off psittacus25, 19.10.2014 o 15:35

Ja pouzivam vabidlo od devany ,ale na vode mame vyviazane aj atrapi. vyzera to asi takto :-) Vábenie kačíc - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov (Egon Gočár) 2.diel
Poľovníctvo TEREM